26 Mayıs 2022, Perşembe
24 C
İstanbul

Ethereum Tabanlı Kripto Oyun Tokenleri AXS, SAND ve MANA’da Ciddi Fiyat Düşüşü Yaşanıyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 7 ay önce

Binance indirim kodu

Ethereum tabanlı kripto oyun tokenlerinde fiyat düşüşü yaşanıyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Ethereum tabanlı kripto oyun tokenleri son 24 saatte ciddi kayıp yaşadı.
  • Düşüş nedeniyle, son bir haftada elde edilen kazancın da önemli bir kısmı kaybedilmiş oldu.
  • AXS, SAND ve MANA, oyun metaverselerine güç veren Ethereum tabanlı ERC-20 tokenleridir.

En iyi Ethereum tabanlı kripto oyun tokenlerinden bazıları son 24 saatte ciddi düşüş yaşadı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Axie Infinity Son 24 Saatte %10 Değer Kaybetti

Axie Infinity’nin kripto parası AXS, Ethereum’un oyun paketine liderlik ediyor. Veri toplayıcı CoinMarketCap’e göre, AXS son 24 saatte %10 değer kaybetti ve 12.14 Dolar fiyatına geriledi. Yine de AXS için son bir haftanın ortalaması alındığında kripto para %98.79’luk etkileyici bir artış kaydetmiş görünüyor. AXS, yaratıcıları tarafından “Pokémon’dan ilham alan bir evren” olarak lanse edilen Axie Infinity oyunun yerel tokenidir.

Ethereum’un kripto oyun bir diğer büyük isim ise; geçen hafta %67.73’lük artış yaşamasına rağmen son bir gecede %18.71 kayıp bildiren ve 0.38 Dolar fiyatına gerileyen Sandbox’ın SAND tokenidir.

Sandbox projesi, kullanıcıların kendi NFT oyun dünyalarını oluşturabilecekleri ve bunları sınırlı bir arza sahip olan ERC-20 tokeni SAND karşılığında satabilecekleri, topluluk odaklı bir metaverse’dir.

Bazı Decentraland Arazileri 1.000.000 Dolara Satılıyor

Son olarak, Decentraland’ın MANA tokeni de son yedi gün genelinde %21 kazanç bildirmiş olsa da geçtiğimiz 24 saatte %16 değer kaybetti ve 0.62 Dolar fiyatına geriledi.

Ayrıca Decentraland, Pazar günü Ethereum’un ilk sanal müzik festivaline ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Decentraland evrenindeki bazı sanal gayrimenkuller neredeyse 1.000.000 Dolara alıcı buluyor.

ERC-20 açık dünya oyun tokenleri, ilerleyen süreçte dalgalı bir şekilde büyümeye devam edecek gibi görünüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar