7 Aralık 2022, Çarşamba
12.7 C
İstanbul

eToro, En Büyük DeFi Tokenlerinin Yer Aldığı Yeni Ürününü Duyurdu

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

eToro kullanıcıları artık en büyük DeFi tokenlerine yatırım yapmak için yeni bir ürünü kullanabilir ve yatırım portföylerini çeşitlendirebilir.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Sosyal ticaret ve yatırım platformu eToro, yeni bir DeFi ürünü başlattığını duyurdu.
  • eToro’nun yeni DeFi paketi, kullanıcılara bir dizi projeye bir “sepet” olarak yatırım yapma olanağı sunuyor.

Sosyal ticaret ve yatırım platformu eToro, kullanıcılara merkezi olmayan finans (DeFi) ekosisteminde bir dizi projeye yatırım yapma imkanı sunan yeni ürünü “DeFi CopyPortfolio”nun piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Binance indirim kodu

DeFi Ürününde Hangi Kripto Paralar Bulunuyor?

Kripto endüstrisinin hızla büyüyen bir sektörü olan DeFi, geçen yıl popülerlik kazanmaya başladı. DeFi sektörü büyük oranda akıllı sözleşme temeline dayanır.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

eToro’nun yeni DeFi portföyünde bulunan kripto paralar şunlar: Ethereum (ETH), Uniswap (UNI), Chainlink (LINK), Aave (AAVE), Compound (COMP), Yearn.finance (YFI), Decentraland (MANA), Polygon (MATIC), Algorand (ALGO), Basic Attention Token (BAT) ve Maker (MKR).

İsrail merkezli platform, özel bir DeFi ürünü sunarak müşterilerinin her bir protokolü ayrı ayrı araştırmak için harcayacakları zamandan tasarruf etmesine yardımcı olmayı amaçlıyor.

Bununla birlikte söz konusu portföye yapılacak minimum yatırım miktarının 1.000 Dolar olduğu belirtiliyor.

e-Toro’nun DeFi Adaptasyonu

270 milyon Doları aşan kripto varlığı ile eToro, halihazırda Chainlink, Uniswap, Yearn.Finance, Compound ve Maker için spot ticaret imkanı sunuyor ve bu anlamda DeFi alanına yabancı değil.

Geçen ay şirket, 2021’in ikinci çeyreğine ait mali sonuçlarını yayınladı. Bu rapora göre platform, Nisan ve Haziran ayları arasında, 2020’nin aynı dönemine göre %125 artışla toplam 362 milyon Dolarlık komisyon geliri elde etti.

Bu olumlu rakamlara rağmen eToro CEO’su Yoni Assia, DeFi alanına yönelik olası düzenlemelerin, tokeni fiyatları üzerinde olumsuz bir etkisi olabileceğini söyledi.

İlgili Haber:  BlockFi, Yeni Kayıt Almayı Geçici Olarak Durdurdu

Geçtiğimiz haftalarda ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler de DeFi projelerinin “kayıt dışı menkul kıymetler” sınıfına girebileceğini ve bu nedenle de nihayetinde düzenleyicilerin yetki alanına girmesinin muhtemel olduğunu öne sürmüştü.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar