30 Kasım 2022, Çarşamba
12.6 C
İstanbul

Flare Network, XRP Sahiplerine Ücretsiz Olarak Ne Kadar Kripto Vereceğini Açıkladı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 2 sene önce

Binance indirim kodu

Flare Network, XRP sahipleri için düzenlediği airdrop’ta ücretsiz kripto dağıtıyor. Flare Network, XRP ağının anlık görüntüsünü aldığından bu yana bir haftadan biraz fazla bir süre geçti. Şirket ne kadar bağışladığını hesapladı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Flare Networks, bu ayın başlarında bir XRP airdropu için blockchainin anlık görüntüsünü aldı.
  • Cuma günü yayınlanan blog gönderisinde ise şirket tarafından airdrop kapsamında ne kadar token dağıtılacağı belirlendi.
  • Onaylanmış kripto borsaları ve cüzdanlarında fon tutan herkes, bu ücretsiz tokenlere sahip olabiliyor.

Flare Networks, bu ayın başlarında airdropuna katılan kripto para borsalarındaki cüzdanlarda fon bulunduran XRP sahiplerine ne kadar ücretsiz Spark (FLR) tokeni vereceğini belirledi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Airdrop Kapsamındaki Token Miktarı Duyuruldu

Flare, Cuma günü yayınladığı bir blog gönderisinde, 11 Aralık’ta XRP blockchainin anlık görüntüsünü aldığında XRP’yi uygun cüzdanlarda veya borsalarda tutan kişilere 45.827.728.412 FLR token çıkaracağını duyurdu.

Blog gönderisinde, Flare Networks’ün CEO’su ve kurucu ortağı Hugo Philion, XRP ve FLR sahipleri arasındaki oranın 1:1’e yeterince yakın olduğunu söyledi. Flare, uygun bir katılımcının sahip olduğu her XRP için onlara 1.0073 Spark tokeni verecek.

Airdrop Nedir?

Ve hepsi ücretsiz. Bu bir airdrop: kripto parayla ilgili farkındalık yaratmak için mümkün olduğunca çok kişiye sunulan bir hediye. Coinbase, Binance ve Kraken dahil olmak üzere katılımcı borsalarda veya Ballet ve Ledger gibi katılımcı cüzdanlarda fon tutan herkes kendini hiç yormadan bu tokenleri alabilecek. Bazı cüzdan sahipleri ise tokenleri Flare Network’ten talep etmelidir.

Tokenlerin herhangi bir değere sahip olacağının garantisi yok. 45 milyar token, şirketin blockchaini gelecek yıl bir noktada piyasaya sürüldüğünde şirketin oluşturacağı toplam FLR’nin %45’ine teşkil ediyor.

İlgili Haber:  Binance CEO'su ile Elon Musk Arasında Dogecoin Gerginliği!

Flare Networks, kullanıcıların, San Francisco merkezli kripto şirketi Ripple tarafından piyasaya sürülen ve üçüncü en büyük kripto para olan XRP ile etkileşime girmesine yardımcı olan bir blockchain şirketidir.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar