8 Ağustos 2022, Pazartesi
24.7 C
İstanbul

FTX Token, Tüm Zamanların En Yüksek Fiyat Seviyesine Ulaştı: İşte Nedeni

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto borsası FTX kendi NTF pazarını başlatırken, platformun yerel tokeni FTT’nin fiyatı da yeni bir zirveye ulaştı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Kripto borsası FTX’in yerel tokeni FTT, bugün 83 Dolara yükselerek tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesine ulaştı.
  • Bu fiyat artışı, FTX’in kendi NFT pazarını başlatmasının ardından gerçekleşti.

Kripto borsası FTX’in yerel tokeni FTT, platformun ABD kullanıcıları için NFT pazarını başlatmasının ardından bugün tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 83 Dolara yükseldi. FTT, sahiplerine indirimli işlem ücretleri gibi avantajlar sunan bir tür yardımcı program tokenidir.

Binance indirim kodu

FTT, Son Bir Haftada %69 Değer Kazandı

CoinGecko’dan alınan verilere göre, şu dakikalarda 78.46 Dolara düşmesine rağmen FTT, geçtiğimiz 24 saatte %10.2 ve hafta boyunca da %69 oranında değer kazandı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Fiyat artışı, aynı zamanda tokenin piyasa değerini de 8.44 milyar Dolara yükseltti ve onu 26. en büyük kripto para konumuna taşıdı. Tüm bu fiyat artışı, FTX’in kendi NFT pazarını başlatmasının ardından gerçekleşti.

FTX.US, Kendi NFT Platformunu Başlattı

FTX’in NFT pazarı dün garip bir başlangıç ​​yaptı. FTX.US yeni NFT basım ücretini kısa süreliğine de olsa 500 Dolara kadar çıkardı; ancak sonrasında ücret 10 Dolara geriledi.

Bundan önce, şirketin kurucusu ve CEO’su Sam Bankman-Fried, kendi ürettiği “Test” adlı NFT’sini tanıttı ve bu NFT’yi FTX.US’de 270.000 Dolara sattı.

Bankman-Fried, borsanın ana platformu olan FTX.com’daki NFT pazarının önümüzdeki birkaç hafta içinde piyasaya sürülmeye hazır olmasını bekliyor.

FTX.US’taki NFT pazarı gibi, FTX.com’daki pazar da doğal olarak bir çapraz zincir olacak ve hem Ethereum hem de Solana blok zincirlerini destekleyecek.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar