8 Ağustos 2022, Pazartesi
24.7 C
İstanbul

Gemini Borsası, Shiba Inu’yu Listeledi: SHIB Fiyatını Neler Bekliyor?

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 9 ay önce

Binance indirim kodu

Shiba Inu, Ekim ayındaki tarihi yükselişinden sonra bir miktar durulmuş gibi görünebilir. Ancak Dogecoin’in en büyük rakibi son olarak önemli bir borsada daha listelendi: Gemini.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Kripto para borsası Gemini, popüler “köpek” tokeni Shiba Inu’yu (SHIB) listelediğini duyurdu.
  • SHIB, Ekim ayında tarihi bir fiyat artışı yaşamış ve en büyük rakibi Dogecoin’i (DOGE) geride bırakmayı başarmıştı.

Şu anda piyasa değerine göre 11. en büyük kripto para olan Shiba Inu (SHIB), Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşler tarafından kurulan New York merkezli kripto borsası Gemini’de listelendi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Shiba Inu, Gemini Borsasında

Gemini, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada bir dizi başka kripto parayı da listelediğini duyurdu. Dikkate değer diğer listelemeler arasında USDC stabil koin, müzik platformu Audius’un AUDIO tokeni ve NFT sanat platformu SuperRare’in RARE tokeni yer alıyor.

Bir diğer önde gelen borsa Coinbase, Eylül ayı ortasında SHIB’i listelediğinde kripto paranın fiyatı önemli ölçüde yükselmişti; ancak Gemini listelemesi şimdiye kadar bu denli büyük bir artış yaratmadı. SHIB fiyatı son 24 saatte yaklaşık %2 oranında arttı. CoinGecko verilerine göre SHIB, şu dakikalarda 0.0005400 Dolar fiyatından işlem görüyor.

SHIB Rüyası Sona mı Erdi?

Kripto para piyasasını yakından takip edenlerin çok iyi bildiği gibi SHIB, Ekim ayında yaşadığı tarihi fiyat artışı ile rakibi Dogecoin’i geride bırakmayı başarmıştı. Bununla birlikte SHIB, şu anda Ekim ayının sonundaki zirve seviyelerinden %37 oranında daha düşük bir seviyede işlem görüyor.

SHIB’in piyasa değeri ise bugün 29.7 milyar Dolar seviyesinde seyrediyor; en büyük rakibi DOGE’un piyasa değeri ise şu anda 34.2 milyar Dolar seviyesinde.

İlgili Haber:  US Marshals, Bitcoin Yönetimi İçin BitGo ile 4.5 Milyon Dolarlık Sözleşme İmzaladı

Her ne kadar Dogecoin, Ekim ayında FLOKI, SHIB, SAMO ve ELON gibi şaka tokenlerinden daha düşük bir artış yaşasa da; fiyatı görece istikrarlı kalabilmiş görünüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar