27 Mayıs 2022, Cuma
20 C
İstanbul

Goldman Sachs, DeFi Altyapı Firması Blockdaemon’a Yatırım Yaptığını Açıkladı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Yatırım bankacılığı devi Goldman Sachs, kripto şirketlerine yatırım yapmaya devam ediyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Goldman Sachs, önceden kripto para konusunda şüpheci görünüyordu.
  • Ancak yatırım bankacılığı devi, son aylarda pek çok kripto para şirketine fon sağlıyor.
  • Goldman Sachs, son olarak, DeFi altyapı firması Blockdaemon’un 28 milyon Dolar topladığı finansman turuna katkı sağladı.

Goldman Sachs, blockchain firması Blockdaemon’un büyümesine yardımcı olmak için büyük bir finansman turuna katıldı. Bu, yatırım bankacılığı devinin kripto para teknolojisine gittikçe daha fazla ısındığını gösteriyor.

Binance indirim kodu

Blockdaemon Nedir?

DeFi altyapı firması Blockdaemon, bugün yaptığı açıklamaya göre, girişim sermayesi şirketi Greenspring Associates, kripto kredi platformu BlockFi, risk sermayesi fonu Warburg Serres ve Goldman Sachs da dahil olmak üzere önemli yatırımcıların katkı sağladığı bir finansman turundan 28 milyon Dolar gelir elde etmeyi başardı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Goldman Sachs Kuzey Amerika Dijital Varlıklar Başkanı Oli Harris konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Blockchain, finansal hizmetler endüstrisindeki yeniliğin önemli bir itici gücü ve Blockdaemon de bu anlamda altyapısını güçlendiriyor. Buna katkı sağladığımız için heyecan duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Uphold, Voyager Digital Ltd., Illuminate Financial ve Hard Yaka’nın da katılımıyla gerçekleşen son yatırım turu, Blockdaemon’un küresel çalışan sayısını artırmasına ve çeşitli yatırımlar yapmasına yardımcı olacak.

Goldman Sachs ve Kripto Yatırımları

Blockdaemon, şirketlerin blockchain uygulamalarını kullanmasına yardımcı olmak için faaliyet gösteriyor. Firma özellikle DeFi alanında etkin bir şekilde yer alıyor.

İronik bir şekilde; dünyanın en büyük bankalarından biri olan Goldman Sachs, amacı bankacılık gibi geleneksel finans araçlarını ortadan kaldırmak olan merkezi olmayan finansta (DeFi) bir gelecek görüyor. Yatırım devi, bir süre kripto paraya şüpheci yaklaşsa da son olarak bu yılın başlarında kripto para ticaret masasını yeniden başlattığını ve Bitcoin piyasasını yakından takip ettiğini duyurdu.

İlgili Haber:  Bitcoin Startup BottlePay, Finansman Turunda 15 Milyon Dolar Topladı

Goldmans Sachs, son olarak geçtiğimiz ay, kripto para analiz firması Coin Metrics için düzenlenen 15 milyon Dolarlık bir finansman turuna öncülük etti.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar