Haftanın Kötü Kripto Haberleri

Bitcoin, haftayı yaklaşık yüzde 6 artarak, hala 11.000 $’ın altında, ancak 63 gün boyunca 10.000 $’ın üzerinde durarak bir rekorla kapattı. Bazı tüccarlar dijital coinin istikrarını sıkıcı bulmaya başlıyor. Altcoin ve DeFi tokenlerinde daha fazla heyecan arıyorlar. OMG ağı son zamanlarda yüzde 25’ten fazla arttı.

Belki madencilikteki düşüş, coinlere biraz heyecan katacaktır. ChartBTC, madencilik için yalnızca 2,5 milyon coin kaldığını belirtti. Bunların yarısı önümüzdeki dört yıl içinde çıkarılacak.

Twitter CEO’su gündemdeydi

En azından Jack Dorsey, Bitcoin’i hala heyecan verici buluyor. Dorsey, coin ve blockchain teknolojisinin Twitter içeriğinin güvenliğini sağlamada bir rolü olduğunu düşünüyor. Ademi merkeziyetçilik, içeriğin sonsuza kadar sürmesini sağlayabilir. Yine de bu hareketi Twitter kullanıcılarına açıklaması gerekecek. Bir anket, kripto para birimi endüstrisinin ana akım anlayışında büyük boşluklar buldu.

Ama pek çok insan bunu anlıyor. Bir bağlantı şirketi olan IoTeX, blockchain tarafından desteklenen bir iç mekan güvenlik kamerası yapmak için kamera üreticisi Tenvis Technology ile ortaklık kurdu. Ucam, kullanıcıların tüm kendi verilerini kontrol etmelerine izin vermek için özel bir anahtara sahip merkezi olmayan bir sistem kullanıyor.

Kongre’de, Temsilciler Meclisi güncellenmiş bir Tüketici Güvenliği Teknolojisi Yasasını kabul etti. Yasa, dijital terimleri tanımlayan ve Federal Ticaret Komisyonu’nun blockchain’in tüketicinin korunmasındaki rolü hakkında rapor vermesini gerektiren düzenlemeleri içeriyor. Avrupa’da ise, Avrupa Komisyonu, kripto para birimi endüstrisine daha güçlü bir yasal temel sağlama yönünde bir adım daha attı. Avrupa Komisyonu, kripto varlıkları ile ilgili ilk mevzuatını içeren yeni bir dijital finans paketini kabul etti.

Bu ilerlemeden para kazanmak istiyorsanız, Tim Draper’ı takip etmekten daha kötüsünü yapabilirsiniz. Risk kapitalisti kripto portföyünü tanımladı. Bitcoin Cash, Ripple, Tezos ve Aragon’a sahip.

  Twitter, Büyük Bitcoin Hack Olaylarından Sonra Güvenliği Güçlendiriyor

Kucoin üzerinde herhangi bir token tutup tutmadığından bahsetmedi. Analistler, bilgisayar korsanlarının bu hack sırasında neredeyse 280 milyon dolar almış olabileceğini tahmin ediyorlar. Bununla birlikte, yaklaşık 129 milyon dolar değerinde ERC20 tokeninin artık güvenli olduğu düşünülüyor.

Didi Taihuttu ve Bitcoin ailesine ne olduğunu merak ediyorsanız, hala iyi gidiyorlar, dünyayı dolaşıyorlar ve kripto para birimleri ile yaşıyorlar. Bu kesinlikle sıkıcı değil.

Son Söz

Son olarak Sögur’un Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı İdo Sadeh ile sohbet ediyoruz. Sögur, kendi kendine yeten, demokratik ve küresel bir para birimi sağlamak için oluşturulmuş dijital bir coindir. Kripto piyasalarının aradığı oynaklığı dahil etmek için modellenirken, aynı zamanda piyasa koşulları hızla değiştiğinde ve öngörülemez olduğunda volatilite riskini hafifletmek için istikrar mekanizmaları kullanıyor.

Bu haberle ilgili siz ne düşünüyorsunuz?

Bir Cevap Yazın