5 Ağustos 2022, Cuma
28.6 C
İstanbul

Bir Sanatçı, Henüz “Üretilmemiş” NFT Satışından 7 Milyon Dolar Gelir Elde Etti!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Fidenza dijital sanat eserlerinin arkasındaki sanatçı olan Tyler Hobbs’un hayranları, henüz üretilmemiş sanat eseri NFT’leri için büyük paralar ödüyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Fidenza’nın arkasındaki sanatçı Tyler Hobbs, henüz üretilmemiş NFT’lerini açık artırmaya çıkardı.
  • Tüm NFT’ler bir gün içinde tükendi.
  • NFT satışının toplam hacmi 7 milyon Doları aştı.

“Fidenza” dijital sanat eserleri ile bugüne kadar 150 milyon Dolardan fazla gelir elde eden sanatçı Tyler Hobbs, bir sonraki koleksiyonu “Incomplete Control”ü canlı olarak yayınlayacak.

Binance indirim kodu

Tyler Hobbs, Henüz “Görülmeyen” NFT Satışından 7 Milyon Dolar Kazandı

Cuma günü ise alıcılar, henüz “görmedikleri” Incomplete Control sanat eserlerine bağlı NFT’ler için kullanılabilecek “altın tokenleri (biletler)” satın almak amacıyla 7 milyon Doların üzerinde (yaklaşık 1.800 ETH) harcama yaptılar.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Henüz üretilmemiş sanat eserlerini temsil eden NFT satışına Cuma günü başlandı ve tüm NFT’ler, bir günden daha kısa bir sürede tükendi. En yüksek fiyatlı iki NFT, 80 ETH (322.756 Dolar) karşılığında satılırken; en düşük olanlar ise 30 ETH (120.846 Dolar) karşılığında alıcı buldu.

“Kontrol” Temasına Odaklanılacak

Hobbs’un yeni koleksiyonu, 9-13 Aralık tarihleri ​​arasında New York’taki “Bright Moments” galerisinde görücüye çıkacak. Koleksiyonda, Hobbs’un analog ve dijital dünyadaki “kontrol” temasını yansıttığını yeni eserleri yer alacak.

Hobbs, Incomplete Control sitesinde yeni koleksiyonla ilgili olarak, “Her çalışmanın ‘etki’ elde etmesi için belirli bir süre, ‘anlayış’ elde etmesi için başka bir süre ve ‘tükenmesi’ için de daha uzun bir süre gerekir.” ifadelerini kullandı.

Koleksiyon kapsamında, analog dünyanın kusurlarına odaklanan 100 NFT’nin basılması planlanıyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar