22 Mayıs 2022, Pazar
20.7 C
İstanbul

Huobi Bitcoin Fonları İçin İzin Almayı Başardı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Çin ve Hongkong’daki kurumsal yatırımcılar Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paralar alanında yeni bir yatırım seçeneğine kavuşuyor.

Binance indirim kodu

Huobi Technology Holdings, dört yeni kripto fonunu başlatacağını duyurdu. Çinli şirket, Eylül ayına kadar 100 milyon dolarlık bir varlığı kontrol etmeyi hedefliyor. Fonlardan ikisinin Bitcoin ve Ethereum yatırımları için ayrıldığı söylendi.

Binance indirim kodu

Huobi’nin, bu kurumsal yatırımcılara yönelik finansal ürünleri için Mart ayında Hongkong’un Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu’ndan izin aldığı belirtildi. Huobi Technology Holdings artık, tamamen kripto varlıklardan oluşan yatırım fonlarını da yönetebilecek. Kripto fonlarıyla ilgilenen yatırımcılar, daha şimdiden 50 milyon dolarlık bir yatırım sözü verdiler.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Huobi Çok Çeşitli Yatırım Fonları Sunuyor

Yatırımcılar için Huobi farklı fon çeşitleri sunacak. Bu fonlardan ikisi Ethereum ve Bitcoin fiyatlarını temsil edecek. Yatırımcılar bu fonlar ile beraber, kripto para satın alma zahmetine girmeden kripto para yatırımcısı haline gelecek. Ayrıca çeşitli dijital varlıklardan oluşan, aktif olarak yönetilen karışım fonlarda oluşturulacak. Son olarak ise, kripto para madenciliği şirketlerine yatırımda kullanılabilecek özel sermaye fonları da müşterilere sunulacak. Huobi’de finans alanından sorumlu kişi olan Zhang Li şu açıklamaları yapıt: “Sanal varlıklar, alternatif yatırım yöntemleri olarak kendilerini kanıtladılar ve bu alanda giderek daha çok aktörün piyasaya girdiğini görüyoruz. Güvenlik ve vergi ödemeleri konusunda endişeleri olan profesyonel yatırımcılar, hazırlayacağımız fonlar sayesinde, kripto para satın alımı yapmadan bu alana yatırım yapabilmiş olacak.”

Huobi Technology Holdings, Kripto Para Borsası Huobi ile Yakın İlişkilere Sahip

Huobi Technology Holdings şirketi, Seyşeller merkezli kripto para borsası Huboi Group ile yakın bağlara sahip. Ancak iki şirket de bağımsız olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Goldman Sachs ve Morgan Stanley gibi dünya devi bankalar da müşterilerine benzer bir şekilde Bitcoin ve diğer kripto para ile ilgili fonlar sağlayacaklarını duyurmuştu. Bu alana henüz kısa bir süre önce giriş yapan Morgan Stanley, iki hafta gibi bir sürede 29.4 milyon dolarlık bir kar duyurmuştu. Bu gelişmeyle beraber Morgan Stanley, kripto para fonları alanındaki rakiplerini kısa sürede geride bırakmayı başarmıştı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar