19 Mayıs 2022, Perşembe
12.5 C
İstanbul

Huobi Global, Polkadot Ekosisteminde Kilit Oyuncu Olmaya Çalışıyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 1 sene önce

Binance indirim kodu

Huobi Global’in cuma günü yaptığı iki duyuru neticesinde bu kripto para borsasının, Polkadot ağının büyümesinde kilit bir oyuncu olmaya başladığı sonucuna varıldı.

Binance indirim kodu

Bir çift blog gönderisinde, Seyşeller merkezli borsanın Polkadot Sponsorluk Programı ve Polkadot ekosistemindeki “yazılımcıları, etkinlik düzenleyicileri, içerik oluşturucuları ve elçileri” desteklemek için Huobi Innovation Lab’den 5 milyon dolarlık bir Tether stabilcoin fonu duyurusu yapıldı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Sponsorluk programının, bireylerin Huobi borsasının özel bir varlık listeleme bölümü olan “Polkadot ekolojik bölgesi”nde listelenmesi için Polkadot projeleri önermelerine olanak tanıdığı belirtildi. Sponsorların ayrıca Huobi’nin yıllık konferansına ve diğer çevrim dışı etkinliklere davet edildiği bildirildi.

Sponsorların, başvuru yapabilmek için Polkadot’un başarısında önemli kazanılmış hakları olması gerekirken minimum gereksinimlerin, yarısı Huobi ile varlık sertifikası olarak kilitlenmek zorunda olan 1.5 milyon doların üzerinde 300.000 DOT tokenini içerdiği kaydedildi.

Huobi’nin yatırımlarını, perşembe günü Polkadot’tan gelen bir çift benzer duyuru takip etti. Ağ, kurucu üyeleri Oracle sağlayıcısı Chainlink ve katman-2 ağı Plasm olan ve merkezi olmayan finans odaklı bir ittifak başlattı.

Ek olarak Web3 Vakfı, platform için ağ doğrulayıcılarının sayısını arttırmayı amaçlayan eğitim, destek ve finansman sağlayacak “1000 Doğrulayıcı Programı”nın lansmanını duyurdu.

Ethereum köprülenebilir bir zincir haline gelirse çözüm bulunmuş oluyor

Altyapı ve ekolojik yatırımlar, perşembe günü Polkadot’un yaratıcısı Gavin Wood’un Polkadot ve Ethereum’un bir arada var olabileceğine yönelik tartışmasının ardından geldi. Polkadot Decoded zirvesinde yapılan yorumlarda, Ethereum’un da kurucularından olan programcı, yalnızca bir katman-1 protokolü için yeterli yer olduğu fikrini reddetti.

Wood, Ethereum’un, bir nevi köprülenebilir bir zincir haline gelmesi durumunda Polkadot ve Ethereum’un mutlu bir şekilde bir arada var olma şansının çok yüksek olduğunu düşündüğünü söyledi.

İlgili Haber:  İşte Küresel Hisse Senetlerini Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıkaran Şey

Bununla birlikte, Ethereum’dan yazılımcıları ve projeleri özümsemek isteyen katman-1 platformlarının, ağ etkileri hakkında bazı yanlış varsayımlar yapıyor olabileceği de kaydedildi.

Grayscale’ın ana şirketi Digital Currency Group’un yatırım başkanı olan Larry Sukernik, bugün Twitter’da yaptığı yorumlarda Polkadot gibi platformları, yazılımcı geçişini hafife almamaları konusunda uyardı.

Coingecko’ya göre Polkadot’un DOT tokeninin, Ethereum için 67 milyar dolarlık seviyeyle karşılaştırıldığında şu anda 4.7 milyar dolarlık bir piyasa değerinde bulunduğu ifade edildi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar