Sektörler arası blok zinciri teknolojilerini geliştirmek için oluşturulan açık kaynaklı bir çalışma olan Hyperledger, Eylül 2020 itibariyle, Chainstack, SIMBA Chain, SIX Digital Exchange ve Visa dahil olmak üzere sekiz yeni kuruluşu platformuna ekledi.

Şirket haberi 9 Eylül’deki yıllık Üye Zirvesi’nde duyurdu.

Hyperledger İcra Direktörü Brian Behlendorf, “Daha önceki senelere benzemeyen 2020 yılında, Üye Zirvesi topluluğumuz için daha da önemli bir temel oluşturuyor” dedi.

“Kurumsal blok zincirinin benimsenme hızı artıyor ve üyelerimiz kritik yeni teknolojiler ve çözümler için itici bir güç haline geliyor. Önümüzdeki yıl bu pazarı ileriye taşımamıza yardımcı olacak gündemler ve yol haritaları belirleyeceğimiz için son katılan üyelerimiz önemli yeni sesler olacak.”

Behlendorf, 2021’de Hyperledger için ufukta ne olduğu sorulduğunda, potansiyel olarak aşı kayıtları ve dijital kayıt tutma ile dijital kimlikte sürekli bir büyüme beklediğini söyledi. “Bir proje olarak, yeni pilot projeleri ve diğer aktif projeleri test eden geniş bir stratejiden faydalandık, birden çok endüstride yeni standartlar geliştirmek için çalıştık. Üyeliğimiz sağlam ve büyümeye devam ediyor.” dedi.

18 kuruluş Hyperledger sertifikalı servis sağlayıcısı oldu

Hyperledger ayrıca Creativehill, DeepDive Technology Group, NEC, SAP, SwissCom, Tech Mahindra ve Tencent olmak üzere yedi şirketin daha Hyperledger Sertifikalı Servis Sağlayıcıları (HCSP’ler) olmak için eğitim gereksinimlerini tamamladığını duyurdu. Bu, toplam HCSP sayısını 18’e çıkarıyor.

Facebook Yorumları
İlgili Haber:  Visa Destekli Anchorage Uniswap ve DeFi Tokenlerine Desteğini Artırıyor

Bir Cevap Yazın