3 Aralık 2022, Cumartesi
9.6 C
İstanbul

IDEO CoLab, 21 Milyon Dolarlık Erken Aşama Kripto Fonu Açtı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Girişim fonu, 2018’den beri 30’dan fazla blockchain girişiminin tasarlanmasına yardımcı oldu.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • IDEO CoLab Ventures, IDEO, Avanta Ventures, GS Group, Hansha Asset Management ve Fineqia tarafından desteklenmektedir.
  • Risk sermayesi fonu, kripto ve blockchain’i toplumsal değişimin temel itici gücü olarak görüyor.
  • IDEO CoLab Ventures, Braintrust, Handshake ve FalconX’e zaten yatırım yapmıştı.

2018’den beri blockchain firmalarına yatırım yapan IDEO CoLab Ventures, erken aşama kripto firmaları için özel olarak 21 milyon dolarlık bir fon açıkladı. Fon, şimdiye kadar, 30’dan fazla kripto ve blockchain girişiminin tasarlanma aşamasına katkıda bulundu.

Binance indirim kodu

IDEO CoLab Ventures, tasarım şirketi IDEO’nun yanı sıra GS Group, Hansha Asset Management, Fineqia International ve Avanta Ventures (CSAA Insurance Group’un risk sermayesi kolu) tarafından desteklenmektedir.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

“Dünyanın Dört Bir Yanından Girişimcimiz Var”

IDEO CoLab Ventures’ın genel müdürü Ian Lee, yaptığı duyuruda, “Tasarım, ürün geliştirme ve blockchain teknolojisindeki derin yeteneklerimiz, dünyanın dört bir yanından birinci sınıf girişimcileri çekmemizi sağlıyor.” dedi.

Lee, “Bu, benzersiz yatırım fırsatlarına, ayrıca dünyanın en iyi kurucuları ve şirketlerinden bazılarıyla bu önemli teknolojinin geliştirilmesi ve üzerine inşa edilen işletmeler konusunda işbirliği yapma şansının yaratılmasına yol açtı.” diyerek sürecin önemine vurgu yaptı.

IDEO, firmaların yaratım süreçlerine; ürün, tasarım ve müşteri araştırması dahil bir dizi hizmetle yardımcı oldu. IDEO CoLab Ventures yatırımları arasında, kullanıcı kontrollü bir yetenek ağı olan Braintrust; merkezi olmayan bir adlandırma ve sertifika yetkilisi olan Handshake ve dijital varlık alım satım platformu FalconX gibi şirketler yer alıyor.

“Blockchain, Birçok Sektörü Etkileyecek Bir Teknoloji”

Web 3 altyapısı ise açık finans ürünleri, yenilikçi ağlar ve pazarlar geliştirmeye odaklanan blockchain ve kripto projelerine destek arıyor.

İlgili Haber:  Büyük Bitcoin Fiyat Rallisinden Sonra Bitcoin ve Kripto Dünyasını Neler Bekliyor?

CSAA Insurance’ın başkan yardımcısı ve Strateji ve İnovasyon Müdürü Debbie Brackeen, Medium yazısında şunları belirtti: “IDEO CoLab ile uzun süredir devam eden bir ortaklığımız var. Yatırımlar ve sigorta doğrulaması için bir blockchain çözümü üzerinde işbirliği yapıyoruz.”

Brackeen, ayrıca, “Blockchain, birçok sektörü etkileyecek yıkıcı etkisi olan bir teknolojidir ve bu önemli çalışmanın ön saflarında yer alan IDEO CoLab Ventures ile ortaklığımıza devam etmekten heyecan duyuyoruz.” diye de belirtti.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar