İki Farklı NFT Koleksiyonu, 1 Milyon Dolarlık Satış Seviyesine Ulaştı

Önemli Gelişmeler
blank
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Ethereum tabanlı iki farklı NFT koleksiyonu, 1 milyon Dolarlık satış seviyesine ulaştı. Bu koleksiyonlar Cool Cats ve CrypToadz.

blank

Haberin Özeti

  • Ethereum tabanlı iki farklı NFT koleksiyonu Cool Cats ve CrypToadz, bu hafta ilk kez 1 milyon Dolarlık satış seviyelerine ulaştı.
  • Lider NFT pazarı OpenSea de bu hafta yükselen ticaret hacimleri kaydetti.

NFT piyasa faaliyeti, önde gelen pazar yeri OpenSea’nin liderliğinde bu hafta artmaya devam ediyor. Bu yükseliş sırasında Cool Cats ve CrypToadz koleksiyonları da önemli dönüm noktalarına ulaştı.

blank

NFT Koleksiyonları Tekrar Yükseliyor

Her iki koleksiyon da bu hafta ikincil piyasa NFT satışlarını 1 milyon Dolar seviyesinin üzerine çıkardı. CryptoPunks, Bored Ape Yacht Club ve Mutant Ape Yacht Club gibi Ethereum tabanlı projelerin yanı sıra Degenerate Ape Academy ve Solana Monkey Business gibi Solana tabanlı projeler de dahil olmak üzere bugüne kadar yalnızca bir avuç NFT koleksiyonu, bu seviyeye ulaşabildi.

Cool Cats koleksiyonu Temmuz ayında piyasaya sürüldü ve CryptoSlam verilerine göre bugüne kadar 141 milyon Dolarlık ticaret hacmi elde ederek en popüler NFT avatar koleksiyonlarından biri haline geldi. Tek bir Cool Cat NFT’sinin taban fiyatı şu anda yaklaşık 14 ETH (50.500 Dolar) seviyesinde seyrediyor. Proje, ayrıca NFT’ler konusunda dünyaca ünlü TIME dergisi ile de işbirliği yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Cool Cats NFT’leri arasındaki en yüksek satış ise Pazartesi günü, Bornadoesntcare adlı alıcıya 320 ETH (yaklaşık 1.13 milyon Dolar) karşılığında gerçekleştirildi.

1.5 ETH’ye Alınan NFT, 300 ETH’ye Satıldı!

CrypToadz ise Eylül ayı başlarında piyasaya sürülen görece yeni bir NFT koleksiyonudur. CryptoSlam’e göre, koleksiyon bugüne kadar 109 milyon Dolardan fazla işlem hacmi üretti. NFT’lerin taban fiyatı şu anda 12 ETH (yaklaşık 43.100 Dolar) seviyesinde seyrediyor.

En yüksek fiyatlı CrypToadz satışı ise Salı günü 300 ETH (1.05 milyon Dolar) karşılığında gerçekleşti. Satıcı, söz konusu NFT’yi bir aydan daha kısa bir süre önce yalnızca 1.5 ETH (5.100 Dolar) karşılığında satın almıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Güncel Haberler

ETH 2.0 Yükseltmesinden Sonra Ethereum’da Neler Değişecek?

Ethereum blok zinciri, mevcut enerji yoğun iş kanıtı sisteminden hisse kanıtı algoritmasına geçtikten sonra ETH arzının azalması bekleniyor. Haberin Özeti ...
Send this to a friend