7 Aralık 2022, Çarşamba
12.7 C
İstanbul

İki Farklı NFT Koleksiyonu, 1 Milyon Dolarlık Satış Seviyesine Ulaştı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Ethereum tabanlı iki farklı NFT koleksiyonu, 1 milyon Dolarlık satış seviyesine ulaştı. Bu koleksiyonlar Cool Cats ve CrypToadz.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Ethereum tabanlı iki farklı NFT koleksiyonu Cool Cats ve CrypToadz, bu hafta ilk kez 1 milyon Dolarlık satış seviyelerine ulaştı.
  • Lider NFT pazarı OpenSea de bu hafta yükselen ticaret hacimleri kaydetti.

NFT piyasa faaliyeti, önde gelen pazar yeri OpenSea’nin liderliğinde bu hafta artmaya devam ediyor. Bu yükseliş sırasında Cool Cats ve CrypToadz koleksiyonları da önemli dönüm noktalarına ulaştı.

Binance indirim kodu

NFT Koleksiyonları Tekrar Yükseliyor

Her iki koleksiyon da bu hafta ikincil piyasa NFT satışlarını 1 milyon Dolar seviyesinin üzerine çıkardı. CryptoPunks, Bored Ape Yacht Club ve Mutant Ape Yacht Club gibi Ethereum tabanlı projelerin yanı sıra Degenerate Ape Academy ve Solana Monkey Business gibi Solana tabanlı projeler de dahil olmak üzere bugüne kadar yalnızca bir avuç NFT koleksiyonu, bu seviyeye ulaşabildi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Cool Cats koleksiyonu Temmuz ayında piyasaya sürüldü ve CryptoSlam verilerine göre bugüne kadar 141 milyon Dolarlık ticaret hacmi elde ederek en popüler NFT avatar koleksiyonlarından biri haline geldi. Tek bir Cool Cat NFT’sinin taban fiyatı şu anda yaklaşık 14 ETH (50.500 Dolar) seviyesinde seyrediyor. Proje, ayrıca NFT’ler konusunda dünyaca ünlü TIME dergisi ile de işbirliği yaptı.

Cool Cats NFT’leri arasındaki en yüksek satış ise Pazartesi günü, Bornadoesntcare adlı alıcıya 320 ETH (yaklaşık 1.13 milyon Dolar) karşılığında gerçekleştirildi.

1.5 ETH’ye Alınan NFT, 300 ETH’ye Satıldı!

CrypToadz ise Eylül ayı başlarında piyasaya sürülen görece yeni bir NFT koleksiyonudur. CryptoSlam’e göre, koleksiyon bugüne kadar 109 milyon Dolardan fazla işlem hacmi üretti. NFT’lerin taban fiyatı şu anda 12 ETH (yaklaşık 43.100 Dolar) seviyesinde seyrediyor.

İlgili Haber:  CryptoPunks NFT'leri Günlük Satış Rekoru Kırdı: 69 Milyon Dolar!

En yüksek fiyatlı CrypToadz satışı ise Salı günü 300 ETH (1.05 milyon Dolar) karşılığında gerçekleşti. Satıcı, söz konusu NFT’yi bir aydan daha kısa bir süre önce yalnızca 1.5 ETH (5.100 Dolar) karşılığında satın almıştı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar