1 Temmuz 2022, Cuma
26.7 C
İstanbul

Futbol Yıldızı Iniesta’nın Yer Aldığı Binance Reklamı, İspanya Düzenleyicisi Tarafından İnceleme Altına Alındı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Futbol yıldızı Andrés Iniesta’nın yer aldığı Binance reklamı, Instagram’da şu ana kadar 270.000’den fazla beğeni topladı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Futbol yıldızı Andrés Iniesta’nın yer aldığı Binance reklamı, Instagram’da şu ana kadar 270.000’den fazla beğeni topladı.
  • Ancak İspanya’daki finansal düzenleyici, kripto para borsası Binance’yi tanıttığı için Iniesta hakkında bir uyarı yayınladı.

Barcelona ve İspanya milli takımı efsanesi Andres Iniesta’nın yer aldığı kripto para borsası Binance’ye ait reklam, Instagram’da şimdiye kadar 270.000’den fazla beğeni aldı. Ancak İspanya’daki finansal düzenleyici, kripto para borsası Binance’yi tanıttığı için futbol yıldızı Andrés Iniesta hakkında bir uyarı yayınladı.

Binance indirim kodu

Iniesta ve Binance

Iniesta, Instagram ve Twitter’daki sosyal medya profillerinde Binance’nin aktif olarak tanıtımını yapıyordu.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Çarşamba günü Iniesta, Binance web sitesinin ekranda gözüktüğü bir bilgisayarın yanında telefonu ile birlikte çeşitli pozlar verdi ve Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB) gibi kripto paraların da yer aldığı bu fotoğrafı sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Iniesta’nın Instagram’da 38 milyon ve Twitter’da 25 milyon takipçisi bulunuyor. Şu dakika itibariyle Instagram gönderisi, 270.000’den fazla beğeni topladı.

“Kripto Paralar, Düzenlenmemiş Varlıklardır”

İspanya menkul kıymetler piyasası düzenleyicisi Ulusal Menkul Kıymetler Piyasası Komisyonu (CNMV), Iniesta’nın fotoğrafları yayınlamasından 12 saat sonra Twitter’da bir açıklama paylaştı ve ünlü futbolcuyu uyardı.

CNMV, Şubat 2021 tarihli düzenleyici beyanına atıfta bulunarak, “yatırım yapmadan ve finansal tavsiyelerde bulunmadan önce kripto para ve riskleri hakkında doğru şekilde bilgilendirilmesi gerektiğini” vurguladı. CNMV konu ile ilgili tweetinde, “Merhaba Andres Iniesta; kripto paralar, düzenlenmemiş ürünler olması nedeniyle bazı önemli riskler taşıyor.” ifadelerini kullandı.

Ünlü futbolcudan henüz konuya dair detaylı bir açıklama gelmedi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar