23 Mayıs 2022, Pazartesi
16.9 C
İstanbul

İşte Bitcoin ile Satın Alınabilecek Londra’nın En Pahalı Evi

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Londra’nın en pahalı konutu olan One Hyde Park’taki çatı katı dairesi 240 milyon Dolara satılıyor. Daire, Bitcoin veya Ethereum ile satın alınabilir.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Londra’nın en pahalı evini Bitcoin veya Ethereum ile 240 milyon Dolara satın alabilirsiniz.
  • Bitcoin veya Ethereum karşılığında satılırsa ev, kripto para ile şimdiye kadar satın alınan en pahalı ürünlerden biri olacak.

Şu anda Birleşik Krallık’taki en pahalı mülk, 175 milyon Euro (241 milyon Dolar) değerinde bir fiyat etiketiyle satılıyor. Satıcının, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile teklif aldığı bildiriliyor.

Binance indirim kodu

Ev, 3.865 BTC Karşılığında Satın Alınabilir

Ev, Londra’nın prestijli Knightsbridge bölgesindeki One Hyde Park’da bulunuyor ve 18.000 metrekarelik yaşam alanı ile ultra lüks konut sınıfında yer alıyor. Evde beş büyük yatak odası, bir kokteyl bar, özel bir spor salonu, spa ve 750 şişe kapasiteli bir şarap mahzeni bulunuyor. Evde aynı zamanda dört park yeri ve iki tarafı da saran bir teras dikkat çekiyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Söz konusu lüks evi, kripto para ile satın almak isterseniz, 3.865 BTC veya 98.590 ETH ile ödeme yapmanız gerekiyor. Evin satış işlemlerini yürüten emlakçı Bloomberg’e yaptığı açıklamada, çatı katının “Londra’nın kalbinde, gelecek yıllar için sağlam bir yatırım performansı göstermeye devam edecek dünya çapında bir gayrimenkul varlığı” olduğunu söyledi.

BTC ile Daire Satışı, Beeple’ın NFT Rekorunu Geride Bırakabilir

Bununla birlikte, Londra’daki ortalama emlak fiyatının geçen yıl %5.3 arttığı ve Bitcoin fiyatının yalnızca 2021’de %112.8 oranında değer kazandığı göz önüne alındığında, ilk göründüğünden daha az kazançlı bir fırsat değerlendirmesi yapılabilir.

Kripto para karşılığında satıldığı takdirde daire, son yıllarda kripto ile satın alınan en pahalı varlıklardan biri haline gelecek. Bu değer, yılın başlarında Beeple NFT’si için ödenen 69 milyon Dolar seviyesini gölgede bırakacak.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar