3 Aralık 2022, Cumartesi
9.6 C
İstanbul

Keanu Reeves, Kripto Paralara Yatırım Yaptığını Açıkladı: Matrix’in Başrol Oyuncusu Hangi Coinlere Sahip?

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Matrix Resurrections’ı tanıtmak için yeni bir röportaj veren ünlü aktör Keanu Reeves, kripto para yatırımı yaptığını açıkladı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Matrix serisinin yeni filmi Matrix Resurrections ile ilgili bir röportaj veren ünlü aktör Keanu Reeves, bir miktar kripto paraya sahip olduğunu açıkladı.
  • Reeves, NFT dünyasına ilişkin ise bazı eleştirilerde bulundu.

Keanu Reeves de bir miktar kripto paraya sahip…

Binance indirim kodu

Keanu Reeves’in Kripto Para Yatırımı

The Verge ile yaptığı yeni bir röportajda Reeves’e “kişisel olarak kripto para ile ilgilenip ilgilenmediği” soruldu. Ünlü aktör cevabında, “Bir arkadaşım bir süre önce benim için biraz kripto para satın aldı. Ancak şimdilik hiç dokunmadım.” ifadelerini kullandı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Röportajı gerçekleştiren Alex Heath bu cevabı üzerine Reeves’e “Kripto paranıza dokunmadığınızda buna HODL denir.” dedi. Reeves de “Evet, o halde biraz HODL’im var.” diyerek cevapladı.

Bununla birlikte Reeves hangi kripto paralara sahip olduğunu net bir şekilde açıklamadı.

Matrix NFT Koleksiyonu

Reeves ve diğer başrol oyuncusu Carrie-Anne Moss, “Matrix” serisinin son filmi “The Matrix Resurrections”ın tanıtımı için röportaj verirken kendilerine kripto para, metaverse ve NFT piyasası ile ilgili de sorular yöneltildi.

Filmin yapımcısı Warner Bros, Kasım ayında Matrix temalı ve 100.000 NFT’den oluşan bir dijital sanat koleksiyonu yayınlayarak zaten kripto para endüstrisine adım atmıştı. Söz konusu NFT’ler çeşitli Matrix temalı avatarlardan oluşuyor ve token başına 50 Dolar değerinden işlem görüyor.

Ancak filmin başrol oyuncusu Reeves, röportaj sırasında NFT’ler hakkında bazı şüpheleri olduğunu dile getirdi.

Reeves, NFT’lerin “kopyalanamayan” bir yapıda olduğunu iddia ettiğini; ancak “kolayca yeniden üretilebildiğini” belirtti.

Ünlü aktör her ne kadar belli bir kripto para yatırımına sahip olsa da; endüstrinin geri kalanına biraz temkinli yaklaşıyor gibi göründü.

En Çok Okunanlar