25 Mayıs 2022, Çarşamba
24 C
İstanbul

Kiss Grubunun Basçısı Gene Simmons’dan Bitcoin’e Öpücük

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 2 sene önce

Binance indirim kodu

Kiss grubunun basçısı Gene Simmons’un Bitcoin kullanımı ile ilgili Twitter üzerinden Cameron Winklevoss’a verdiği yanıt okunmaya değer görünüyor.

Binance indirim kodu

Efsanevi rock grubu Kiss’in basçısı Gene Simmons, Bitcoin kullanımını Twitter üzerinden onayladı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Çoğu kez ilgi çeken kostümleri ile sahnede görmeye alışık olduğumuz basçı Simmons, Cameron Winklevoss tarafından atılmış olan ve insanları Bitcoin ve Ether satın almak için teşvik eden tweete yanıt verdi. Efsanevi müzisyen, Winklevoss’un tweetinin altına “Yapacağım” şeklinde bir cevap yazdı.

Kiss grubu üyesi Gene Simmons tarafından atılan tweetin tam olarak yorumlanması ile hayli zor oldu. Simmons yazdığı cümle ile neyi kastettiğini detaylandırmak adına uzun yıllar bas gitar çalan parmaklarını yormadı. Bu nedenle de Twitter dünyası Simmons tarafından atılan tweetin Bitcoin özelinde ne anlama geldiği ve efsane müzisyenin neyi kastettiğine dair sayısız spekülasyonla çalkalandı.

Simmons Halihazırda Kripto Para Kullanıyor Olabilir

Twitter’da dile getirilen spekülasyonlarda Simmons’un banka hesabı açacağını iddia edenlerden, “ben bir banka hesabıyım” gibi sarkastik bir cümle kurduğunu savunanlara kadar pek çok farklı görüş dile getirildi. Şimdiye kadar karşılaşılan en yaygın ve en mantıklı okuma ise Kiss basçısı Simmons’un halihazırda kripto para birimi sahibi olduğu ve ileride de kullanmaya devam edeceği yönünde yapılan yorumlar oldu.

Tarihsel olarak düzenleyici kurumlarla iyi ilişkilere sahip olmuş olan Gemini kripto para borsasının kurucu ortağı Cameron Winklevoss tarafından atılan tweet ise anlaşılması çok daha kolay bir tweet olarak dikkat çekiyor. Winklevoss, kripto para kullanımının yaygınlaşması adına Twitter’ı etkin bir şekilde kullanıyor.

Bir Yanda Facebook’un Kurucusu Bir Yanda Kiss’in Basçısı

“Psycho Circus” ve “Rock and Roll All Night” gibi hit rock şarkılarının arkasındaki müzisyenin Facebook’un kurucusu olan bir kişiyle ne oranda ortak noktaya sahip olduğunu söylemek bir hayli zor görünüyor. Ancak ünlü müzisyen Gene Simmons tarafından Winklevoss’un tweeti altına verilen cevap bir gösterge olarak alınırsa, Bitcoin kullanan kalabalığın oldukça farklı çevrelerden kişileri bir araya getiren bir topluluk olduğu söylenebilir.

İlgili Haber:  Lojistik Sistem Sağlayıcısı TradeLens, Hollanda Limanlarını Blockchain ile Bağlayacak

Dünyanın en büyük rock gruplarından Kiss’in basçısı Bitcoin magazinine dahil olmuşken, grubun bir diğer kurucusu Ace Frehley’in konu ile ilgili tutumunun ne olduğu hakkında henüz tam bir bilgi bulunmuyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar