Ünü komedyen Kevin Hart, dün gece kas distrofisi Derneği’nin teletonu sırasında Bitcoin ve Ethereum’u “voodoo parası” olarak adlandırdı.

Binance indirim kodu

Komedyen Kevin Hart, dün ilk kez Müsküler Distrofi Derneği tarafından düzenlenen, bağış toplamak amacıyla hazırlanan bir televizyon programına ev sahipliği yaptı.

Binance indirim kodu

Canlı akış etkinliği sırasında, hayır kurumunun Bitcoin, Ethereum veya başka herhangi bir kripto para birimini kabul edip etmediği soruldu. Kevin Hart, derneğin kripto bağışı kabul ettiğini söylemeden önce, kripto paraya “voodoo parası” diyerek cevap verdi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Komedyen Kevin Hart dün Bitcoin ve Ethereum’u “voodoo parası” olarak adlandırdı, ancak daha sonra ev sahipliğini yaptığı yardım bağışına kripto parayı da kabul edeceğini ekledi.

Hart, dün ilk kez müsküler distrofisi olan çocuklar için bir bağış toplama kurumu olan Müsküler Distrofi Derneği’nin telethon’una ev sahipliği yaptı. Canlı yayın şovu sırasında Hart’a, aktör Jay Ellis hayır kurumunun bağışlarda Bitcoin, Ethereum veya başka herhangi bir kripto para birimi kabul edip etmediğini sordu.

Ünlü komedyen ise bu soruya ilginç bir cevap vererek: “ben voodoo parası almıyorum. Voodoo almıyoruz. Yani burada bize voodoo vermeye çalışıyorsan, kabul etmiyoruz.”

Hart daha sonra kulaklığı ile uyarı için bir süre kesildi ve izleyicilere şöyle dedi: “Ne? Bir saniye voodoo mu alıyoruz? Şimdi kripto para birimini de bağış olarak kabul ettiğimizi söylediler. Bana bunun meşru bir yatırım olduğu söylendi.”

“Evet, Jay, kripto alıyoruz.”

Geçen ay bir sahte ICO davasında sanık olarak gösterilen ünlü komedyen, iki saat süren bu etkinlik sırasında Michael B. Jordan, Eva Longoria ve Jack Black de dahil olmak üzere diğer ünlülerle takıldı.

Bu durum, bu hafta sonu Bitcoin’in ünlüler arasındaki ilk bahsi değil.

İlgili Haber:  Binance Bugüne Kadarki En Pahalı İmha İşleminde 68 Milyon Dolarlık BNB Yaktı

Daha evvel de şu haberimizde yazdığımız üzere dün gece, ünlü rapçi ve Amerikan Başkan adayı Kanye West, “Bitcoin adamları” nın “Amerika’nın ve insanlığın gerçek kurtuluşunun ne olacağına dair bir perspektife sahip insanlar olduğunu” söylemişti.

Bugün, piyasa değeri ile en büyük madeni para olan Bitcoin, yeni zirvelere ulaştı ve Haziran 2019’dan bu yana en yüksek değeri olan 13.329 dolara ulaştı.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?