10 Ağustos 2022, Çarşamba
28.6 C
İstanbul

Kripto Analiz Firması DappRadar Kendi Tokenini Piyasaya Sürüyor: RADAR

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Popüler bir blok zinciri ve kripto analiz firması olan DappRadar, kendi tokenini piyasaya süreceğini duyurdu. Tokenin isminin RADAR olacağı açıklandı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Popüler bir blok zinciri ve kripto analiz firması olan DappRadar, kendi tokenini piyasaya süreceğini duyurdu.
  • Tokenin isminin RADAR olacağı açıklandı.
  • Ancak firma, RADAR tokenini nasıl dağıtacağını henüz açıklamadı.

DappRadar, son üç yıldır hızla büyüyen merkezi olmayan uygulamalar (dapps) ve oyun endüstrisi hakkında çeşitli veri ve analizler paylaşıyor. Firma son olarak ise kendi tokenini piyasaya süreceğini kamuoyuna duyurdu.

Binance indirim kodu

Kripto Analiz Firması DappRadar’in Tokeni: RADAR

RADAR tokeni, kullanıcılarının platformun geleceği ile ilgili kararlarda oy kullanmalarına ve firmanın sunacağı çeşitli avantaj ve ödüllere erken erişim sağlamalarına yardımcı olacak. Bu anlamda RADAR tokeninin, özellikle merkezi olmayan finans (DeFi) dünyasında çokça gördüğümüz bir “yönetim tokeni” gibi çalışacağını söylemek mümkün.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

DappRadar, Uniswap ve PancakeSwap gibi merkezi olmayan finans (DeFi) protokollerinden Ethereum tabanlı Axie Infinity ve WAX ​​tabanlı Alien Worlds gibi popüler oyunlara kadar 27 blok zinciri platformunda çok çeşitli dapp’ler için etkinlik ve ticaret hacmi verileri sağlar.

DappRadar, ayrıca genişleyen blok zinciri endüstrisinde daha fazla bağlantı sağlamak amacıyla, mevcut analiz verilerini 8.300’den fazla dapp ve oyunla eşleştirmeyi planlıyor. Bu anlamda ilerleyen süreçte DappRadar ile ilgili daha pek çok entegrasyon ve işbirliği haberleri duymamız muhtemel görünüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar