26 Ocak 2022, Çarşamba
-0.9 C
İstanbul

Kripto Analiz Firması DappRadar Kendi Tokenini Piyasaya Sürüyor: RADAR

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Popüler bir blok zinciri ve kripto analiz firması olan DappRadar, kendi tokenini piyasaya süreceğini duyurdu. Tokenin isminin RADAR olacağı açıklandı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Popüler bir blok zinciri ve kripto analiz firması olan DappRadar, kendi tokenini piyasaya süreceğini duyurdu.
  • Tokenin isminin RADAR olacağı açıklandı.
  • Ancak firma, RADAR tokenini nasıl dağıtacağını henüz açıklamadı.

DappRadar, son üç yıldır hızla büyüyen merkezi olmayan uygulamalar (dapps) ve oyun endüstrisi hakkında çeşitli veri ve analizler paylaşıyor. Firma son olarak ise kendi tokenini piyasaya süreceğini kamuoyuna duyurdu.

Binance indirim kodu

Kripto Analiz Firması DappRadar’in Tokeni: RADAR

RADAR tokeni, kullanıcılarının platformun geleceği ile ilgili kararlarda oy kullanmalarına ve firmanın sunacağı çeşitli avantaj ve ödüllere erken erişim sağlamalarına yardımcı olacak. Bu anlamda RADAR tokeninin, özellikle merkezi olmayan finans (DeFi) dünyasında çokça gördüğümüz bir “yönetim tokeni” gibi çalışacağını söylemek mümkün.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

DappRadar, Uniswap ve PancakeSwap gibi merkezi olmayan finans (DeFi) protokollerinden Ethereum tabanlı Axie Infinity ve WAX ​​tabanlı Alien Worlds gibi popüler oyunlara kadar 27 blok zinciri platformunda çok çeşitli dapp’ler için etkinlik ve ticaret hacmi verileri sağlar.

DappRadar, ayrıca genişleyen blok zinciri endüstrisinde daha fazla bağlantı sağlamak amacıyla, mevcut analiz verilerini 8.300’den fazla dapp ve oyunla eşleştirmeyi planlıyor. Bu anlamda ilerleyen süreçte DappRadar ile ilgili daha pek çok entegrasyon ve işbirliği haberleri duymamız muhtemel görünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend