26 Mayıs 2022, Perşembe
17.9 C
İstanbul

Kripto Borsası FTX, Bir NBA Takımı ile Sponsorluk Görüşmeleri Yapıyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Hong Kong merkezli kripto borsası FTX, Miami Heat’in maçlarını oynadığı salonu FTX Arena olarak adlandıracak bir sponsorluk anlaşmasını imzalamaya çok yakın.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Kripto borsası FTX’in, Miami Heat’e sponsor olmak için görüşmeler yaptığı bildirildi.
  • Şirketin sponsorluk ilgisi muhtemelen NFT çılgınlığıyla ilgilidir. Miami Heat’in şutörü Tyler
  • Herro, NFT piyasasında en çok görülen figürlerden biri.

Miami Herald tarafından Cuma günü yayınlanan ve isimsiz kaynaklara atıfta bulunan bir makaleye göre, Hong Kong merkezli kripto borsası FTX’in Florida’daki Miami-Dade County yetkilileri ile Miami Heat’in maçlarını oynadığı salona ismini vermek için bir sponsorluk görüşmesi yaptığı bildirildi.

Binance indirim kodu

Miami Heat Maçlarını Bundan Sonra FTX Arena’da Oynayabilir

Basketbol arenası, adını 1999’dan beri sponsoru olan American Airlines’tan alıyor. Miami Herald, sponsorluk görüşmeleri başarılı olursa, stadyumun adını FTX Arena olarak değiştireceğini belirtti.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

FTX CEO’su Bankman-Fried, Coindesk’in potansiyel sponsorluk anlaşmasıyla ilgili sorusuna meraklı gözler emojisi “👀“ ile yanıt verdi.

Miami Herald’a göre ftxarena.com alan adı zaten kimliği belirsiz bir tarafa kayıtlı. Bu, FTX’in bir anlaşmaya yakın olduğu anlamına da gelebilir; veya birisinin alan adlarından para kazanmak için anlaşmanın kokusunu aldığını da kanıtlayabilir.

NBA ve Kripto İlişkisi

Kripto ve basketbol arasındaki kesişme yeni değil. Ancak temel patlama bir kripto para takası kart oyunu olan NBA Top Shot sayesinde gerçekleşti.

Decrypt’in Genel Yayın Yönetmeni Daniel Roberts’ın kısa süre önce açıkladığı gibi, NBA NFT’lerde çok başarılı çünkü inanılmaz derecede internet meraklısı bir spor ligi.

Bu açıdan, FTX’in bir basketbol salonuna olan sponsorluk ilgisi, NFT çılgınlığından bir hayli etkilenmiş olabilir. Sonuçta, Miami Heat’in şutörü Tyler Herro, NFT’lerle en aktif şekilde ilişkilendirilen NBA oyuncularından biri olarak dikkat çekiyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar