29 Kasım 2022, Salı
12.6 C
İstanbul

Kripto Komisyoncusu Voyager, LGO ile Birleşmesinin Ardından Avrupa’ya Açılmaya Hazırlanıyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto komisyoncusu Voyager, kurumlara odaklanan bir Avrupa dijital varlık borsası olan LGO ile iş birliği yaptı.

Binance indirim kodu

LGO’nun CEO’su Hugo Renaudin; verdiği bir röportajda LGO ile Voyager’ın, ABD ve Avrupa’da perakende kripto para yatırımcılarına birinci sınıf bir deneyim sunmak için hizmetlerini ve tekliflerini Voyager markası altında birleştireceklerini açıkladı.

Binance indirim kodu

Avrupalı müşterilerin Voyager uygulamasına, Avrupa’daki LGO düzenleme kurulumunu kullanarak erişebileceklerini belirten Renaudin, hem LGO hem de VGX tokenlerinin yeni bir tokende birleştirileceğini söyledi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Voyager Amerika’dan Avrupa’ya doğru genişliyor

Voyager, bir kripto komisyoncusu olarak görev yapıyor ve platformu aracılığıyla müşteriler için alım satım işlemlerini kolaylaştırıyor. Coinbase gibi tek bir borsa kullanmak, müşterilerin yalnızca o platformun likiditesine ve hacmine erişebileceği anlamına gelirken komisyoncular ise işlemleri müşteriler için hızlı bir şekilde bir dizi farklı borsaya yönlendiriyor.

Eskiden yalnızca ABD müşterilerini kabul eden Voyager, birleşme sonrasında kapsamını Avrupa’nın perakende vatandaşlarını da kapsayacak şekilde genişletmeyi planlıyor.

Renaudin, Avrupalı müşterilerin ABD’li müşterilerle Voyager platformuna yönelik aynı erişime sahip olabilmeleri için Fransız ve Avrupalı düzenleyicilerden yasal onay beklediklerini açıkladı.

Öte yandan ABD müşterilerinin de bu birleşmeden yararlanacağını belirten CEO, küresel bir uygulamanın kullanıcıları olarak daha fazla erişim ve daha iyi hizmetlerle (daha iyi fiyatlar, daha fazla varlık, daha iyi oranlar) daha büyük bir oyuncu olmanın sunduğu avantajlardan faydalanabileceklerini söyledi.

Ayrıca, küresel olarak ABD, Avrupa ve diğer yerlerdeki token sahiplerinin de Voyager uygulaması kullanıcısı için daha fazla fayda ve özelliğe sahip olacak yeni tokenden yararlanacağı kaydedildi.

LGO ve VGX tek tokende birleşecek

Kurum odaklı çalışan oldukça büyük bir kripto borsası olarak kabul edilen LGO, Avrupa’nın blok zinciri ve kripto endüstrisini ilerleten bir grup varlık olan ADAN’ın kurulmasına yardımcı olmuştu. Ancak birleşmenin bir parçası olarak LGO’nun, özel kurumsal borsasını 31 Ekim 2020’de durduracağı ve varlıklarını 2020’nin sonuna kadar Voyager’a devredeceği öğrenildi.

İlgili Haber:  Bazı Kripto Tüccarları Bitcoin'in 100 Bin Dolara Ulaşacağına Dair Bahse Giriyor

Firmanın CEO’su Renaudin, LGO’nun bundan böyle Voyager markası altında faaliyet göstereceğini ve bu nedenle perakendeye daha çok odaklanacaklarını açıkladı. Bununla birlikte Voyager’ın kısa süre önce kurumsal tekliflerinin lansmanını duyurduğunu hatırlatan Renaudin, kendilerinin de işin bu kısmının büyümesi konusunda yardımcı olacaklarını belirtti.

Voyager ve LGO’nun VGX ve LGO isimleriyle kendi yerel kripto varlıkları bulunmasına rağmen birleşmenin bir parçası olarak Voyager’ın, bu tokenleri aşamalı olarak kaldıracağı ve bunları 2021’den önce piyasaya çıkması beklenen tek bir yeni varlık ile değiştireceği kaydedildi. Mevcut varlıkların sahiplerinin, varlıklarında ticaret yapabilecekleri ve çıktığında yenisini alabilecekleri belirtilirken bu yenilenmiş varlığın, DeFi için topluluk yönetimi ve hisse gücü de dahil olmak üzere bir dizi avantajla birlikte geleceği söylendi.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar