28 Kasım 2022, Pazartesi
9.6 C
İstanbul

Kripto Oyunu Blankos Block Party, 10 Aralık’ta Beta Sürümünü Yayınlayacak

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Mythical’ın PC oyunu, oyuncuların kendi oyun deneyimlerini yaratmalarına ve paylaşmalarına, ayrıca vinil oyuncaktan ilham alan karakterleri toplayıp özelleştirmelerine olanak tanıyacak.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • PC kripto oyunu Blankos Block Party, 10 Aralık’ta açık beta sürümüyle yayınlanacak.
  • Oyuncular kendi oyun deneyimlerini oluşturabilir ve çevrimiçi olarak rekabet edebilir.
  • Mythical Games, ayrıca, diğer geliştiricilerin oyunlarında kripto unsurları uygulaması için de çeşitli araçlar yaratıyor.

Mythical Games’in blockchain odaklı PC oyunu Blankos Block Party, 10 Aralık’ta açık beta sürümüyle yayınlanacak.

Binance indirim kodu

Roblox’un Kripto Destekli Alternatifi Olacak

Third Kind Games ile işbirliği içinde geliştirilen ve Mythical tarafından yayınlanan Blankos Block Party, kullanıcı tarafından oluşturulan oyunlar ve çeşitli içeriklere dayanan popüler Roblox oyununa kripto destekli bir alternatif gibi görünüyor. Blankos Block Party oyuncuları kendi oyunlarını oluşturabilir, çevrimiçi mücadelelerde rekabet edebilir ve özelleştirilebilir karakterlerini kullanarak sosyalleşebilir.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Aradaki fark, şüphesiz, Blankos Block Party oyuncularının oldukça nadir içerik satın alabilmeleridir. Blankos Block Party, vinil ve tasarımcı oyuncak kültüründen ilham alıyor ve açık beta lansmanı, vinil oyuncak sanatçıları Pete Fowler ve Jon-Paul Kaiser tarafından tasarlanan yeni Blankos’u da oyun sahnesine dahil ediyor.

25 Dolar ile 150 Dolar arasında değişen fiyatlardaki paketler, gelen oyunculara farklı bir Blanko karakteri ve oyunda kullanmaları için çeşitli seviyelerde aksesuarlar sağlıyor.

Şimdiden 100 Bin’in Üzerinde Hesap Kaydedildi

Bir duyuruya göre, oyunun resmi Discord kanalına katılan 15.500 hayran bulunuyor, ayrıca 100.000’den fazla kişi de şimdiden Blankos Block Party için bir hesap oluşturmuş görünüyor.

Mythical Games, Activision, Oculus ve EA gibi şirketlerde deneyime sahip bir dizi endüstri bilgini tarafından kuruldu ve bugüne kadar 35 milyon Dolar fon elde etti. Blockchain & Marketplace Services’in Başkan Yardımcısı ve Mythical kurucu ortağı Rudy Koch, şirketin çeşitli alanlarda pek çok oyunu piyasaya sürmek istediğini dile getirdi.

İlgili Haber:  Kripto Para Dolandırıcılığı Yaptıkları İddia Edilen Baba ve Oğlu Tutuklandı

Koch, açıklamalarında, “Bugün, en başarılı oyunlardan bazıları, tamamen oyun içi öğe ekonomileri etrafında inşa edilmiş para kazanma modelleri ile öne çıkıyor. Blockchain, dijital öğelerin potansiyelini yükseltmek ve oyun geliştiricilerine sağlam ekonomiler oluşturmak için daha fazla araç sağlayabileceğiniz mükemmel bir teknoloji.” dedi.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar