29 Ocak 2022, Cumartesi
7.6 C
İstanbul

Kripto Para Borsası BitMart, Son Finansman Turu ile 300 Milyon Dolarlık Değerlemeye Ulaştı

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Kripto para borsası BitMart, B Serisi finansman turunu tamamladı ve toplam 300 milyon Dolar değerlemeye ulaştı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Kripto para borsası BitMart, B Serisi finansman turunu tamamladı ve toplam 300 milyon Dolar değerlemeye ulaştı.
  • 2017 yılında kurulan BitMart, son 10 ayda günlük aktif kullanıcı sayısında 100 katlık bir artış gördü.

Kripto para borsası BitMart, kısa vadede çeşitlendirilmiş ve açık bir finansal sistem ve uzun vadede gelecekteki Web 3.0 dünyasına bir giriş noktası oluşturmayı amaçlıyor.

Binance indirim kodu

BitMart 300 Milyon Dolar Değerlemeye Ulaştı

Borsa, 300 milyon Dolarlık bir değerleme ile B Serisi finansman turunu kapattığını açıkladı. Finansman turu, New York merkezli özel sermaye şirketi Alexander Capital Ventures tarafından yönetildi. Aynı şirket, Airbnb, Spotify ve Kraken gibi şirketlere de yaptığı yatırımlar ile tanınıyor. Finansman turuna ayrıca Alpha Square Group ve Chaos Ventures gibi şirketler de destek verdi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Alexander Capital Ventures yöneticisi Jonathan Gazdak finansman turu ile ilgili yaptığı açıklamada, “BitMart’ın profesyonel ekibini destekleme ve onlarla çalışma fırsatından heyecan duyuyoruz. Bu iyi yönetilen kuruluş, kripto para borsaları alanında muazzam bir büyüme ve başarı elde etti. Şirketin sahip olduğu teknoloji, onları endüstride önemli bir oyuncu haline getirdi. Şirketin mevcut durumundan son derece memnunuz ve geleceği ile ilgili de son derece umutluyuz.” ifadelerini kullandı.

Kripto Para Borsasının Günlük Kullanıcı Sayısı Son 10 Ayda 100 Kat Arttı

2017 yılında kurulan BitMart, son 10 ayda günlük aktif kullanıcı sayısında 100 katlık bir artış gördü. Bu süreçte borsa ekibindeki çalışanların sayısı da iki katına çıktı. Borsa ayrıca kripto para kullanıcıları için “esnek” tasarruflar ve “kilitli” tasarruflar da dahil olmak üzere çeşitli yeni hizmetler başlattı.

İlgili Haber:  Türkiye, Kripto Para Borsalarını Düzenleyecek: İşte Detayları

BitMart, Ethereum’dan (ETH) Polkadot’a (DOT), NFT’den metaverse tokenlerine kadar 11 farklı pazarda 700’den fazla desteklediği token ile CoinGecko’ya göre en büyük 15 kripto borsasından biri olarak kabul ediliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend