1 Ekim 2022, Cumartesi
22.6 C
İstanbul

Kripto Para Borsası Coinbase, Bison Trails’i Satın Alıyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Coinbase, Bison Trails altyapısının Web 3.0 alanına büyüme konusunda yardımcı olabileceğine inanıyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Önde gelen kripto para borsası Coinbase, Bison Trails’i satın alıyor.
  • Bison Trails, insanların blockchain protokollerinde uzaktan düğüm çalıştırmasına olanak tanıyan bir altyapı hizmetidir.
  • Ethereum 2.0, Polkadot, Tezos gibi büyük blockchain protokolleri Bison Trails tarafından destekleniyor.

Coinbase bugün, bir blockchain altyapı sağlayıcısı olan Bison Trails’i satın almaya hazır olduğunu duyurdu.

Binance indirim kodu

“Bison Trails, Gelecekteki Büyümenin Anahtarı”

Duyuruya göre Coinbase, Bison Trails’in teknolojisini gelecekteki büyümenin anahtarı olarak görüyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Geleneksel Web paradigmasında, güvenilir bir biçimde yönetilen altyapının bir inovasyon dalgasını nasıl ortaya çıkardığına bakarız. Stratejimiz, dağıtılmış ve ölçeklenebilir kripto altyapısını güçlendirmek için anahtar teslim çözümler sunmak; yarının yenilikçilerinin ve kurucularının en iyi yaptıkları şeyi yapmalarını sağlamaktır.” ifadeleri yer aldı.

Ayrıca, “Bu, finansta son yüzyıldaki en büyük dönüşümlerden birini yönlendirmeye yardımcı olacak ve bizi açık bir finansal sistem oluşturma misyonumuza daha da yakınlaştıracak bir hamle olarak görülebilir.” diye de eklendi.

Bison Trails Ayrı Bir Ürün Olarak Çalışmaya Devam Edecek

Coinbase Ventures ilk olarak 2019’da Bison Trails’e yatırım yaptı. Bison Trails ve Coinbase’in çeşitli işleri o zamandan beri bağlantılı bir şekilde ilerlemeye başladı. Örneğin hem Bison Trails hem de Coinbase Custody, hisse kanıtına 2020’nin başlarında katıldı. Ve her ikisi de Facebook’un Diem (eski adıyla Libra) Derneği üyesi oldu.

Borsa, Bison Trails’i ayrı bir marka ve ürün olarak sürdürecek.

Bison Trails, insanların diğer blockchain protokollerinde uzaktan düğüm çalıştırmasına olanak tanıyan bir altyapı şirketidir. Şu anda Ethereum 2.0, Tezos ve Polkadot gibi büyük blockchain protokollerini desteklemektedir.

İlgili Haber:  Bir Chainlink Kullanıcısı 50 Bin Dolarlık Hata Yaptı

Bison Trails kendi duyurusunda, “Çoklu blockchainlerde üstün altyapı sağlamak, ekosistemi güçlendirmek ve yarının öncülerini yaratmak misyonumuza bağlı kalacağız.” dedi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar