15 Ağustos 2022, Pazartesi
23.6 C
İstanbul

Kripto Para Borsası Coinbase, NBA ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para borsası Coinbase, NBA ile kapsamlı bir sponsorluk anlaşmasına imza atti. Borsa, rakibi FTX’in yolunu takip ediyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Kripto para borsası Coinbase, NBA ile birkaç yıl sürecek bir sponsorluk anlaşmasına imza attı.
  • Bu geceden itibaren televizyonda yayınlanan NBA maçlarında Coinbase markasını görebilirsiniz.

Coinbase, geçtiğimiz gün yaptığı duyuruda NBA ve WNBA ile kapsamlı bir sponsorluk anlaşması imzaladığını açıkladı. Borsa, NBA bağlı ligleri ve ABD Basketbolu için “özel kripto para platformu ortağı” olacağını belirtti.

Binance indirim kodu

Kripto Para Borsası Coinbase, NBA’nin Kripto Para Alanındaki İlk Ortağı

Borsa yetkilileri, NBA ortaklığının bu geceden itibaren yürürlüğe gireceğini dile getirdi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Konu ile ilgili yapılan basın açıklamasında, Coinbase sponsorluğunun birkaç yıl devam edeceği ve reklam anlaşmalarının yanı sıra NBA ve basketbol hayranlarının kripto para endüstrisi ile ilgili bilgilendirilmesi için çeşitli girişimlerin de hayata geçirileceği ifade edildi.

NBA’in Küresel Pazarlama Ortaklıkları ve Kıdemli Başkan Yardımcısı Kerry Tatlock konu ile yaptığı açıklamada, “Milyonlarca kişi tarafından kullanılan güvenilir bir kripto para platformu olarak Coinbase, NBA’in bu gelişen alandaki ilk ortağı olacak.” dedi.

NBA Top Shot NFT Koleksiyonu

Coinbase’in sponsorluk anlaşması, rakip borsa FTX’in hem Amerikan futbolu hem de bazı NBA takımları (Miami Heat) ile yaptığı ortaklık anlaşmalarını takip ediyor.

Öte yandan NBA, özellikle TopShot olarak bilinen NFT koleksiyonu aracılığıyla kripto para alanında halihazırda aktif durumda. Ligin NFT faaliyetleri şu anda Dapper Labs ve Flow blok zinciri tarafından destekleniyor. Bu düzenlemenin devam edip etmeyeceği veya kendi NFT platformunu başlatan Coinbase’in NBA Top Shots ile ilgili haklara sahip olup olmayacağı ise henüz netlik kazanmadı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar