26 Ocak 2022, Çarşamba
0.9 C
İstanbul

Ünlü Yönetici: Bitcoin ve Ethereum Aynı Hamamböceği Gibiler, Bir Türlü Ölmüyorlar!

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Bitcoin fiyatı, tarihinde pek çok kez iniş çıkışlar sergiledi. BTC destekçileri, dünyanın en büyük kripto parasının dayanıklılığından ya da diğer bir deyişle ölümden dönmesinden her daim oldukça emin davrandılar. Ana akım medya üzerinde Bitcoin tam 434 kez “öldü” olarak ilan edildi.

Binance indirim kodu

Birçok kişinin ve kurumun bu kripto parayı öldü olarak nitelemesine rağmen BTC fiyatı her daim değer olarak yükselmeye ve geleneksel finans şirketleri tarafından bile benimsenmeye devam etti.

Binance indirim kodu

Dünyanın en büyük kripto parası olan BTC ve ETH, piyasaya çıkmalarından bu yana çok sayıda korku ve belirsizlik dalgasının hedefi olmuştu. Buna rağmen bu kripto paraların yatırımcıları, süregelen yatay hareket periyotlarına rağmen hem paralarını hem de inançlarını ortaya koymaya devam etti.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Gerber Kawasaki Wealth & Investment Management CEO’su Ross Gerber, katıldığı bir röportajda bu fenomen ile ilgili görüşlerini paylaştı.

Yahoo Finance tarafından gerçekleştirilen röportajda ünlü CEO, bu iki büyük dijital paranın dayanıklılığını oldukça farklı bir şekilde övdü: “Bitcoin ve Ethereum aynı hamamböceği gibiler. Bir türlü ölmüyorlar.”

Kripto Paralar ile İlgili Ünlü Analist: “Bitcoin ve Ethereum ile Yaşayacağız”

Gerber, bu dijital paraların ikisinin de yok olmanın eşiğine geldiklerini fakat geri döndüklerinde her daim eskisinden de güçlü bir şekilde yola devam ettiklerini söyledi: “Yedi yıl boyunca bu dijital paraların pek çok kez neredeyse yok olduklarına şahit oldum. Ancak BTC ve ETH, aynı milyonlarca yıl olmasa bile binlerce yıldır yaşayabilen hamamböcekleri gibi hayatta kalmayı sürdürdüler.”

Bun ek olarak Gerber, diğer altcoinler hakkında da görüşlerini paylaştı. BTC, ETH ve Binance Coin’i (BNB) hariç tutan ünlü CEO, diğer altcoinleri “kolay yoldan para kazanmaya çalışanların” coini olarak niteledi. Ünlü CEO, uzun vadeli bir yatırımcı olduğunu söyleyerek kullanım alanı olmayan hiçbir dijital para ile çalışmak istemediğini belirtti. Buna ek olarak Gerber, yaklaşmakta olduğunu iddia ettiği “kripto para kışı” ile ilgili de uyarılarda bulundu: “Kripto para ve NFT hayranları dikkatli olsun, çok vahşi şeyler yaşanabilir.”

Gerber daha önce yaptığı açıklamalarında da yatırımcıları uyarmış ve spekülatif altcoinlerden uzak durmaları gerektiğini söylemişti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend