26 Mayıs 2022, Perşembe
24 C
İstanbul

SUSHI ve BAT Tokenleri %10 Fiyat Artışı Yaşadı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 6 ay önce

Binance indirim kodu

SUSHI ve BAT dışında bugün kripto para piyasasında çok fazla fiyat hareketi yok.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Bugün kripto para piyasasının geneli durgun seyrediyor.
  • Ancak SUSHI ve BAT tokenleri yaklaşık %10’luk fiyat artışı ile bu durgunluğa karşı koyuyor.

Bugün SUSHI ve BAT tokenleri, yaklaşık %10’luk fiyat artışları ile durgunluktan çıkmayı başardı. Kripto para piyasasının geri kalanı ise durgun seyrediyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

SUSHI ve BAT %10 Fiyat Artışı Yaşadı

Küresel kripto para piyasası bugün toplam 1.32 trilyon Dolar seviyesinde seyrediyor.

SushiSwap’ın toplam 1.3 milyar Dolarlık piyasa değerine sahip olan SUSHI tokeni, son 24 saatte yaşadığı %9.9’luk artış ile 7.01 Dolar fiyatına ulaştı. CoinGecko verilerine göre SUSHI, en değerli 63. en büyük kripto para konumunda yer alıyor.

SUSHI, merkezi olmayan finans protokolü SushiSwap’ın yönetim tokenidir. Token sahipleri, verim çiftçiliği ve token ticareti sunan protokolün nasıl yürütüldüğü ile ilgili oy vermek için SUSHI’yi kullanabilir. Varlıklarını stake ederek veya borsalarda token satın alarak da SUSHI elde edebilirler.

Basic Attention Token (BAT) Nedir?

Bugün, ayrıca, Basic Attention Token (BAT) kripto parası da yükselişte. BAT, son 24 saatte %9 fiyat artışı yaşadı ve 0.55 Dolar fiyatına ulaştı. CoinGecko verilerine göre BAT 826 milyon Dolarlık piyasa değeri ile 82. en değerli kripto para konumunda yer alıyor.

Gizlilik odaklı tarayıcı Brave, kullanıcıların reklamlardan para kazanmasını sağlamak için yerel token olarak BAT’ı piyasaya sürdü. Brave tarayıcısı, reklamları ve izleyicileri varsayılan bir şekilde engeller; ancak kullanıcılar, BAT ödülleri kazanmak için reklamları etkinleştirebilir. Reklam verenlere ve yayıncılara ayrıca kullanıcı katılımı için BAT olarak ödeme yapılır.

İlgili Haber:  Bir Bitcoin Balinası, 333 Milyon Dolarlık BTC Transferi Gerçekleştirdi

Brave kullanıcıları, tarayıcının yerel kripto cüzdanını (Ethereum tabanlı BAT tokeni için) Polygon ve Bitcoin desteğiyle birleştirecek olan Brave cüzdanın gelmesiyle birlikte önümüzdeki haftalarda büyük bir güncellemeye erişmiş olacak.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar