10.5 C
İstanbul
5 Aralık 2021, Pazar

Coinbase’nin Yeni Özelliği ile Kripto Para Portföyünüzü Twitter ve Instagram’da Paylaşabileceksiniz

Önemli Gelişmeler

Coinbase, kullanıcıların kripto para portföylerini Twitter ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında paylaşmalarını sağlayacak yeni bir özellik ekledi.

blank

Haberin Özeti

  • Coinbase kullanıcıları artık kripto para portföylerini çeşitli sosyal medya platformlarında paylaşabilir.
  • Bu özellik ile birlikte Coinbase daha çok “sosyal medya odaklı” Venmo ve Public gibi uygulamalara benzeyecek.

Kripto borsası Coinbase geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada kullanıcıların kripto para portföylerini Twitter ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında paylaşmasına olanak tanıyacak yeni bir özelliği entegre ettiğini duyurdu.

blank

Kripto Para Portföyünüzü Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz

Coinbase konu ile ilgili açıklamasında “Portföy tahsisleriniz veya ortaya çıkan yeni varlıklar gibi önemli kripto konuları hakkında bilgi paylaşmayı daha basit ve eğlenceli hale getiren, kullanımı kolay paylaşım araçlarıyla topluluğu kendi kendine güçlendirmeye yardımcı olmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Öte yandan yeni Coinbase özelliği, kullanıcıların portföy değerlerini değil; yalnızca yüzde dağılımını gösterecek. Bu anlamda yatırımcı gizliliği de korunmaya devam edecek.

Coinbase bu kararı ile birlikte daha çok sosyal medya odaklı Venmo ve Public gibi platformlara benzerlik göstermeye başladığını kanıtlıyor.

Coinbase’in Yeni Özelliğindeki Bazı Riskler

Bununla birlikte, sosyal medya ve finansal platformların karıştırılması “düzenleyici bir risk” oluşturduğundan şirket dikkatli davranıyor. Spesifik olarak, kullanıcıları, finansal varlıkları hakkında paylaşımda bulunmaya teşvik etmek – bazı durumlarda – yatırım tavsiyesi vermek anlamına gelebilir. Bu hem Coinbase’nin hem de kullanıcıların dikkat etmesi gereken bir konu.

Yine de Coinbase’in yeni paylaşım aracı, hiç kuşkusuz sosyal medyada eskisinden çok daha fazla bir şekilde kripto paranın konuşulmasına sebep olacak. Bu araçlar ayrıca piyasa gözlemcileri için de yeni bir bilgi kaynağı sağlayabilir.

Coinbase’nin bu duyurusu, şirketin geçtiğimiz günlerde 3. Çeyrek kazançlarının önemli miktarda düştüğünü açıklamasının ardından geldi. Belki bu haber, Coinbase hisse senedini tekrar harekete geçirebilir.

İlgili Haber:  Deutsche Borse, Coinbase Hisse Senetlerini Delist Edeceğini Açıkladı

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend