1 Temmuz 2022, Cuma
26.7 C
İstanbul

Coinbase’nin Yeni Özelliği ile Kripto Para Portföyünüzü Twitter ve Instagram’da Paylaşabileceksiniz

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Coinbase, kullanıcıların kripto para portföylerini Twitter ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında paylaşmalarını sağlayacak yeni bir özellik ekledi.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Coinbase kullanıcıları artık kripto para portföylerini çeşitli sosyal medya platformlarında paylaşabilir.
  • Bu özellik ile birlikte Coinbase daha çok “sosyal medya odaklı” Venmo ve Public gibi uygulamalara benzeyecek.

Kripto borsası Coinbase geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada kullanıcıların kripto para portföylerini Twitter ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında paylaşmasına olanak tanıyacak yeni bir özelliği entegre ettiğini duyurdu.

Binance indirim kodu

Kripto Para Portföyünüzü Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz

Coinbase konu ile ilgili açıklamasında “Portföy tahsisleriniz veya ortaya çıkan yeni varlıklar gibi önemli kripto konuları hakkında bilgi paylaşmayı daha basit ve eğlenceli hale getiren, kullanımı kolay paylaşım araçlarıyla topluluğu kendi kendine güçlendirmeye yardımcı olmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Öte yandan yeni Coinbase özelliği, kullanıcıların portföy değerlerini değil; yalnızca yüzde dağılımını gösterecek. Bu anlamda yatırımcı gizliliği de korunmaya devam edecek.

Coinbase bu kararı ile birlikte daha çok sosyal medya odaklı Venmo ve Public gibi platformlara benzerlik göstermeye başladığını kanıtlıyor.

Coinbase’in Yeni Özelliğindeki Bazı Riskler

Bununla birlikte, sosyal medya ve finansal platformların karıştırılması “düzenleyici bir risk” oluşturduğundan şirket dikkatli davranıyor. Spesifik olarak, kullanıcıları, finansal varlıkları hakkında paylaşımda bulunmaya teşvik etmek – bazı durumlarda – yatırım tavsiyesi vermek anlamına gelebilir. Bu hem Coinbase’nin hem de kullanıcıların dikkat etmesi gereken bir konu.

Yine de Coinbase’in yeni paylaşım aracı, hiç kuşkusuz sosyal medyada eskisinden çok daha fazla bir şekilde kripto paranın konuşulmasına sebep olacak. Bu araçlar ayrıca piyasa gözlemcileri için de yeni bir bilgi kaynağı sağlayabilir.

Coinbase’nin bu duyurusu, şirketin geçtiğimiz günlerde 3. Çeyrek kazançlarının önemli miktarda düştüğünü açıklamasının ardından geldi. Belki bu haber, Coinbase hisse senedini tekrar harekete geçirebilir.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar