25 Ocak 2022, Salı
-0.2 C
İstanbul

Ethereum Piyasası: Three Arrows, 676 Milyon Dolarlık ETH Satın Aldığını Açıkladı!

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Kripto hedge fonu Three Arrows, son 2 haftada 676 milyon Dolar değerinde (156.400 ETH) Ethereum satın aldığını açıkladı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Kripto hedge fonu Three Arrows, son 2 haftada 676 milyon Dolar değerinde (156.400 ETH) Ethereum satın aldığını açıkladı.
  • Bundan sadece birkaç hafta önce şirket CEO’su Zhu Su, yüksek gaz ücretleri ve erişilebilirlik sorunları nedeniyle Twitter üzerinden Ethereum’a eleştiri yağdırmıştı.

Kripto hedge fonu Three Arrows Capital (3AC), şirket CEO’su Zhu Su’nun Twitter üzerinden Ethereum’a eleştiri yağdırmasından bu yana yarım milyar Dolardan fazla ETH yatırımı yaptı.

Binance indirim kodu

Zhu Su, Ethereum ile İlgili Fikrini Değiştirdi mi?

Bu yatırımlar, CEO’nun fikrini değiştirdiği anlamına mı geliyor; yoksa kripto parada “dipten” satın almak için son piyasa çöküşünden mi yararlanıyor?

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Three Arrows CEO’su Zhu Su, bundan yaklaşık iki hafta önce blok zincirindeki yüksek gaz ücretleri ve erişilebilirlik sorunları üzerinden Ethereum’u sert bir şekilde eleştirmişti. Ancak bu eleştirilerinden beri şirketi, yaklaşık 156.400 ETH (676.37 milyon Dolar değerinde) satın aldı.

Bu dönemde şirketin cüzdanına giren fonların neredeyse tamamı Binance, FTX ve Coinbase gibi önde gelen borsalardan transfer edildi.

Şirket, ETH’deki Fiyat Düşüşünden Faydalandı

Zhu, Çinli blockchain gazetecisi Wu’nun bir tweetine yanıt olarak bugün erken saatlerde söz konusu satın alma işlemlerini doğruladı. Three Arrows’un cüzdanı, ETH yatırımlarının kripto para piyasasında hafta sonu yaşanan çöküş sırasında yapıldığını gösteriyor.

Bu anlamda Zhu Su her ne kadar Ethereum blok zincirindeki çeşitli sorunlar üzerinden Twitter’da popüler eleştiriler yapsa da; kripto para piyasasındaki düşüşü fırsat bilmiş ve “dipten” ETH satın almış gibi görünüyor.

Son olarak piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para olan ETH, son 24 saatte %3’ün üzerinde değer kaybetti ve şu anki fiyatı olan 4.270 Dolara geriledi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend