1 Ekim 2022, Cumartesi
22.6 C
İstanbul

Singapur Merkezli Nansen, Ethereum, Solana ve DeFi Analizine 75 Milyon Dolarlık Yatırım Yapacak

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Belirli bir DeFi havuzuna veya NFT koleksiyonuna kimin yatırım yaptığını öğrenmek ister misiniz? Nansen buna yardımcı olacak çeşitli araçlar sunuyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Nansen, yatırımcılara hizmet veren ve blok zinciri analizleri alanında önde gelen bir platform olarak biliniyor.
  • Şirket, Ethereum, Solana ve diğer blok zincirleri üzerindeki analizlerini geliştirmek için 75 milyon Dolarlık bir yatırım fonu başlattı.

Singapur merkezli kripto şirketi Nansen, Ethereum, Solana ve diğer blok zincirleri üzerindeki DeFi verim çiftçiliği ve NFT etkinlikleri gibi çeşitli faaliyetlere dair analizlerini geliştirmek için 75 milyon Dolarlık bir yatırım fonu başlattığını duyurdu.

Binance indirim kodu

Nansen Nedir?

Nansen yöneticisi Alexandre Cailol konu ile ilgili verdiği röportajda, şirketin şu anda 4.000 ila 5.000 arasında bir müşteri tabanına sahip olduğunu ve hızla büyürken bile önemli ölçüde kâr elde ettiğini söyledi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Nansen, 2020’de piyasaya sürüldü; bu anlamda endüstri devleri Chainalysis ve Elliptic gibi şirketlere nazaran blockchain analiz sahnesine geç katıldı. Ancak birincil işi bankalara ve resmi kurumlara “istihbarat” sağlamak olan bu şirketlerin aksine Nansen, perakende yatırımcılara odaklanan bir alan oluşturdu.

Ethereum, Solana, Polygon Blok Zincirleri Üzerinde Analizler

Singapur merkezli Nansen şirketi, Ethereum, Polygon gibi önde gelen blok zincirleri başta olmak üzere çeşitli ağlar üzerindeki işlemleri kimin gerçekleştirdiğine dair “etiketler” oluşturan bir analiz aracı sağlar. Bu, Nansen’in belirli bir işlemi büyük bir kurumsal yatırımcı veya bireysel bir hesap ile ilişkili olarak kategorilere ayırabileceği anlamına gelir.

Nansen’in araçları şu anda Ethereum’a ek olarak Polygon, Binance Smart Chain, Fantom, Avalanche ve Celo blok zincirlerini analiz etmek için çalışıyor. Şirket yöneticisi Caillol, önümüzdeki yılın başlarında Solana ve Terra blok zincirleri için de destek ekleyeceklerini duyurdu.

İlgili Haber:  ETH 2.0’da Kilitlenen Ethereum Miktarı 3 Milyonu Geçti

Nansen’in 75 milyon Dolar gelir elde ettiği B Serisi finansman turu Accel, GIC, Andreessen Horowitz (a16z), Tiger Global ve SCB 10X tarafından yönetildi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar