Kripto Ticaret Platformu Hxro, Token Satışından 15 Milyon Dolar Gelir Elde Etti

Önemli Gelişmeler
blank
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Kripto ticaret platformu Hxro, 15 milyon Dolarlık token satışı gerçekleştirdi. Hedge fonu Commonwealth Asset Management özel token satışına dahil oldu.

blank

Haberin Özeti

  • Kripto ticaret platformu Hxro, özel token satışından 15 milyon Dolar gelir elde ettiğini açıkladı.
  • Token satışının Commonwealth Asset Management’a yapıldığı belirtildi.

Kripto ticaret platformu Hxro, Commonwealth Asset Management fonuna yaptığı token satışından 15 milyon Dolar gelir elde etti.

blank

Hxro Nedir?

Türev işlemlerini ve bahis pazarlarını desteklemesinin yanı sıra Hxro, kendi Ethereum tabanlı yerel tokeni HXRO’yu da kullanıyor. Token sahipleri, Hxro platformunda işlem yaparken HXRO kullandıkları takdirde çeşitli indirim ve ödüller kazanabiliyor.

HXRO tokeninin fiyatı şu an itibariyle 0.75 Dolar seviyesinde seyrediyor. Bu, kripto para için geçen haftaya göre %14’lük bir artış yaşandığı anlamına geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Hxro platformu, ayrıca, perakende pazarına yönelik TixWix adlı bir yatırım ürünü de sunuyor. Söz konusu ürün, en ünlü kripto para savunucularından Sam Bankman-Fried tarafından yönetilen FTX borsası ile bir ortaklık aracılığıyla faaliyet gösteriyor.

Commonwealth Asset Management

Öte yandan Los Angeles merkezli Commonwealth Asset Management’ın, her ikisi de yakın zamanda EOS tabanlı borsa Bullish Global’e yatırım yapan önde gelen yatırımcılar Alan Howard ve Louis Bacon ile yakın bağları bulunuyor.

Commonwealth Asset Management’da CIO olarak görev yapan Adam Fisher konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Son 20 yıldır finans piyasalarında aktif olarak yer alıyoruz. Likit opsiyon piyasasının, merkezi olmayan kripto ticaretinin evriminde bir sonraki adım olduğunu düşünüyoruz; ve ağın başarıya ulaşmak için son derece iyi bir konumda olduğuna inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Güncel Haberler

Bitcoin Fiyatında “Ölüm Kesişimi” Görüntüsü Oluştu! – Coinbase Kurucusundan Önemli Açıklama Geldi

Bitcoin ve diğer kripto para fiyatları bu hafta epey zorlu bir süreçten geçti. Mayıs ayında 2.5 trilyon dolara ulaşan...

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Send this to a friend