27 Mayıs 2022, Cuma
20 C
İstanbul

Kripto Ticaret Platformu Hxro, Token Satışından 15 Milyon Dolar Gelir Elde Etti

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto ticaret platformu Hxro, 15 milyon Dolarlık token satışı gerçekleştirdi. Hedge fonu Commonwealth Asset Management özel token satışına dahil oldu.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Kripto ticaret platformu Hxro, özel token satışından 15 milyon Dolar gelir elde ettiğini açıkladı.
  • Token satışının Commonwealth Asset Management’a yapıldığı belirtildi.

Kripto ticaret platformu Hxro, Commonwealth Asset Management fonuna yaptığı token satışından 15 milyon Dolar gelir elde etti.

Binance indirim kodu

Hxro Nedir?

Türev işlemlerini ve bahis pazarlarını desteklemesinin yanı sıra Hxro, kendi Ethereum tabanlı yerel tokeni HXRO’yu da kullanıyor. Token sahipleri, Hxro platformunda işlem yaparken HXRO kullandıkları takdirde çeşitli indirim ve ödüller kazanabiliyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

HXRO tokeninin fiyatı şu an itibariyle 0.75 Dolar seviyesinde seyrediyor. Bu, kripto para için geçen haftaya göre %14’lük bir artış yaşandığı anlamına geliyor.

Hxro platformu, ayrıca, perakende pazarına yönelik TixWix adlı bir yatırım ürünü de sunuyor. Söz konusu ürün, en ünlü kripto para savunucularından Sam Bankman-Fried tarafından yönetilen FTX borsası ile bir ortaklık aracılığıyla faaliyet gösteriyor.

Commonwealth Asset Management

Öte yandan Los Angeles merkezli Commonwealth Asset Management’ın, her ikisi de yakın zamanda EOS tabanlı borsa Bullish Global’e yatırım yapan önde gelen yatırımcılar Alan Howard ve Louis Bacon ile yakın bağları bulunuyor.

Commonwealth Asset Management’da CIO olarak görev yapan Adam Fisher konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Son 20 yıldır finans piyasalarında aktif olarak yer alıyoruz. Likit opsiyon piyasasının, merkezi olmayan kripto ticaretinin evriminde bir sonraki adım olduğunu düşünüyoruz; ve ağın başarıya ulaşmak için son derece iyi bir konumda olduğuna inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar