21 Mayıs 2022, Cumartesi
19 C
İstanbul

Lindsey Lohan’ın Bitcoin Sevdası Sona Erdi; Şimdi Sıra Tron’da

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 1 sene önce

Binance indirim kodu

Lindsay Lohan, son 24 saattir DeFi’ye dalmış görünüyor. Ama Ethereum ile değil; Tron ile.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Lindsay Lohan bugün Tron’un kurucusu Justin Sun’ı DeFi’de yaptığı “iyi işler” için tebrik etti.
  • Tron, geliştiricileri Ethereum’dan ağına çekmek için bir oyun oynadı.
  • Ancak rapora göre, ağdaki DeFi çekişi hız kazanmaya çalışırken Tron’un geliştirme ölçümleri durgun.

Dün, oyuncu ve müzik sanatçısı Lindsay Lohan, halka açık bir şekilde Bitcoin keşfine çıkmıştı. Rarible dijital koleksiyon pazarında Ethereum tabanlı bir NFT’yi, Bitcoin olduğunu söyleyerek açık artırmaya çıkardı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Lindsay Lohan, Kripto Dünyasını Keşfetmeye Devam Ediyor

Takip eden 24 saat içinde, 8.4 milyon Twitter takipçisi, bunun Bitcoin değil Ethereum tabanlı bir işlem olduğunu Lohan’a anlatmaya çalıştı.

Ve şimdi, Lohan kesinlikle anlıyor. Lohan, bugün “#DeFi’yi keşfediyorum ve şimdiden $ JST, $ SUN ve $ TRX’i çok sevdim. Süper hızlı ve sıfır ücret. İyi iş @justinsuntron” diye tweet attı.

CEO Justin Sun liderliğindeki Tron, kendisini bir Ethereum rakibi olarak konumlandırdı. Tron, bir seferde Ethereum’dan 100 kat daha fazla işlem gerçekleştirme yeteneğine sahip.

DeFi Pulse tarafından izlenen 66 Ethereum protokolü ve platformunun değeri şu anda 40 milyar Dolar seviyesinde. Bu da ne kadar yaygın olarak kullanıldıklarının net bir göstergesi. Bu değerler, ayrıca, Ocak ayının ilk haftasından bu yana Ethereum protokollerinin kullanımında %100 artış yaşandığı anlamına geliyor.

Tron, Ethereum’a Rakip Olduğunu İddia Ediyor

Sun, LA Blockchain Zirvesi’nde “Ethereum ile aynı türden bir DeFi ekosistemi yaratıyoruz. Tüm Ethereum ağ ürünlerinde olduğu gibi Tron ürünlerinin de aynı sürümünü görebilirsiniz. Örneğin, Tron üzerindeki MakerDAO, JUST ekibi tarafından oluşturuldu ve JustStable olarak adlandırıldı. Aynı şekilde UniSwap da JustSwap olarak adlandırıldı.” şeklinde konuşmuş ve Ethereum’a rakip olduklarını dile getirmişti.

İlgili Haber:  Bitcoin Madencilik Şirketi Argo, Hidroelektrik Enerji Kullanan İki Veri Merkezi Satın Aldı

Ancak VC firması Outlier Ventures’ın yakın tarihli bir raporuna göre Tron’un popülerliği düşüşte. Raporda, “Ethereum rakipleri Tron, EOS, Komodo ve Qtum, çekirdek geliştirme ölçümlerinde bir düşüş kaydediyor.” ifadesi yer aldı.

Ek olarak, Sun ve Tron birçok tartışmalı konu nedeniyle dikkatleri üzerine çekti. Sun, Ethereum whitepaper’ından intihal yapmakla suçlanıyor. Ayrıca Tron’un satın aldığı BitTorrent’i yaratan Bram Cohen ise Sun’ı satın alma işlemlerinde usulsüzlük yapmakla suçluyor.

Tron’u zorlu gelecekte neler bekliyor?

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar