26 Mayıs 2022, Perşembe
24 C
İstanbul

Litecoin (LTC), AAVE ve Filecoin (FIL) Fiyat Analizi – 17 Eylül

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bitcoin ve Ethereum grafikleri yavaş yavaş yükselişe geçerken birçok altcoinde de durum benzer şekilde görünüyor. Litecoin, AAVE ve Filecoin gibi altcoinler son 24 saat içerisinde değer kazandı. Analizci Anushmita Samal söz konusu altcoinlerin fiyatlarını değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Litecoin fiyatı %5.2 yükselerek haftalık olarak yeni bir rekora imza attı. AAVE ise son üç gündür yükseliş gösteriyor ve gün içerisinde de %3.6 değer kazandı. Analizciye göre AAVE en yakın direnç noktasını kırmaya çok yaklaşmış olabilir.

Binance indirim kodu

Filecoin ise %6.7 yükseliş gösterdi ve analizciye göre yakaladığı ivme ile bir haftalık zirvesine çıkabilir.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Litecoin [LTC] Fiyat Analizi

LTC fiyat analizi
LTC fiyat analizi

Litecoin fiyatı son 24 saatte %5.2 yükseldi. LTC bu yazının yazıldığı anlarda 191.20 dolardan işlem görüyor. Analizciye göre altcoinin en yakın direnç noktası 192.33 dolarda bulunuyor ve LTC fiyatı önümüzdeki seanslarda bu barajı aşabilir. Samal, ek bir direnç bölgesinin de 207.34 dolar noktasında bulunduğunu belirtiyor. Bu seviyenin aşılması durumunda LTC fiyatı son bir haftanın zirvesine çıkacak. Analizciye göre 207.34 doların aşılması durumunda LTC fiyatı son ayların zirvesi olan 231.58 doları aşabilir. Aşağı yönlü bir hareket durumunda ise Samal’a göre destek bölgesi 163.38 dolarda bulunuyor.

AAVE Fiyat Analizi

AAVE fiyat analizi
AAVE fiyat analizi

AAVE son 24 saatte %3.6 yükseliş gösterdi ve bu yazının yazıldığı anlarda 393.91 dolardan işlem gördü. Son 72 saatte keskin bir yükseliş trendi yaşayan AAVE, analizciye göre 414.15 dolardaki direnç seviyesini ziyaret edebilir. Analizci, bu seviyenin aşılması durumunda son 1 ayın zirvesi olan 441.27 doların hedeflenebileceğini düşünüyor.

Aşağı yönlü bir senaryoda ise, AAVE fiyatının momentum kaybetmesi durumunda fiyat Samal’a göre 338.25 dolara kadar gerileyebilir. Böyle bir senaryoda coin bir haftalık dip noktasına ulaşmış olacaktır. Analizciye göre ek destek seviyesi ise 302.90 dolarda bulunuyor.

İlgili Haber:  Bitcoin Cash (BCH), Monero (XMR) ve Cosmos (ATOM) Fiyat Analizi - Altcoinler Yeniden Yükselişte - 14 Mayıs

Filecoin [FIL] Fiyat Analizi

FIL fiyat analizi
FIL fiyat analizi

FIL fiyatı son 24 saatte %6.7 yükseldi ve bu yazının yazıldığı anlarda 86.58 dolardan işlem görüyor. Analizci, en yakın direnç noktasının 92.10 dolar civarında bulunduğunu ve bu seviyenin haftalık zirve olduğunu söylüyor. Analizciye göre bu seviyenin aşılması durumunda altcoin, son ayların zirvesi olan 117.53 doları test edebilir. Analizciye göre Filecoin göstergeleri olumlu gözüküyor.

Analizci, Filecoin fiyatının aşağı yönlü hareket sergilemesi durumunda ilk destek seviyesinin 81.68 dolar civarında bulunduğunu belirtiyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar