7 Aralık 2022, Çarşamba
11.7 C
İstanbul

Litecoin (LTC), Cosmos (ATOM), Terra (LUNA) – Altcoin Fiyat Analizi – 28 Eylül

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bazı altcoinler, son 24 saatte grafiklerindeki hareketleriyle birlikte, değer kaybetmeye devam etti. Litcoin %0.3’lük kaybıyla yatay bir seyir izlerken bununla birlikte en yakın destek noktasına da yaklaştı.

Binance indirim kodu

Cosmos fiyatı ise, son 24 saatteki alış baskısı düşüşü ile birlikte aşağı yönlü hareket etti ve son 1 haftalık dip noktasına yakın seyretti. Son olarak Terra ise, grafiğinde alış baskısı halen pozitif olmasına rağmen %4.1 değer kaybetti. Analizci Anushmita Samal söz konusu altcoinleri değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Cosmos (ATOM) ile ilgili bir önceki analize buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Litecoin (LTC)

Litecoin fiyatı, son 24 saatteki %0.3 gibi ufak kaybıyla birlikte yatay seyir izledi. Bu yazının yazıldığı anlarda 151.15 dolardan işlem gören altcoin, analizciye göre momentumunda bir kayıp yaşarsa 147.98 dolardaki en yakın desteğine düşebilir. Samal, LTC için ek bir destek noktasının ise son iki ayın dip noktası olan 135.61 dolar civarında bulunduğunu düşünüyor. Analizciye göre Litecoin’in teknik göstergeleri fiyat momentumunda negatif bir seyre işaret etti.

Bir yükseliş senaryosunda ise LTC, analizciye göre, 161.70 dolar civarında direnç ile karşılaşabilir. Buradan da yükseliş olursa Samal, 175.69 dolar ve ardından ise 191.78 dolar civarında yeni dirençler oluşabileceğini düşünüyor.

Cosmos (ATOM)

COSMOS fiyatı son 24 saatte %4.8 değer kaybetti ve bu yazının yazıldığı anlarda 36.61 dolardan işlem gördü. Analizciye göre en yakın destek noktası olan 35.01 dolara yakın seyreden altcoin, buradan da düşüş yaşarsa son haftanın dip noktası olan 32.06 dolara gerileyebilir. Analizciye göre ATOM için teknik göstergeler piyasada ayı lehine bir harekete işaret etti.

Samal, bir yükseliş durumunda ise Cosmos’un, 40.93 dolar ve ardından da 44.41 dolar civarında bir direnç ile karşılaşabileceğini düşünüyor.

İlgili Haber:  Ethereum Fiyatı Eylül’de Ne Olacak? Ünlü Analist: "Eylül Ayında Bu Altcoinlere Dikkat!"

Terra (LUNA)

Terra fiyatı da son 24 saatte %4.1 düşüş gösterdi ve bu yazının yazıldığı anlarda 37.03 dolardan işlem gördü. Analizciye göre altcoin için en yakın direnç noktası 32.89 dolar civarında yer alıyor ve bu seviyeden sonra ise 29.01 dolar ve 25.32 dolar konumlarında diğer destek bölgeleri bulunuyor. Analizciye göre LUNA’nın teknik göstergeleri 4 saatlik grafiğinde karışık sinyaller gönderdi.

Eğer LUNA, mevcut fiyat hareketini tersine çevirip yukarı yönlü bir gidiş sergilerse, analizciye göre altcoin için 38.27 dolar ve bunun ardından da 43.46 dolar civarında direnç gözlenebilir.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar