9.8 C
İstanbul
5 Aralık 2021, Pazar

Litecoin (LTC), MATIC, Axie Infinity (AXS) Fiyat Analizi – 6 Eylül

Önemli Gelişmeler

Son güncelleme: 1 ay önce

blank

Bazı altcoinlerin yatay hareket sergilemesi ile ve bazılarının ise büyük yükselişler kaydetmesi ile birlikte kripto para piyasası için karışık bir gün oldu. MATIC fiyatı, %21.8’lik rallisi ve son ayların zirvesine ulaşmasıyla beraber bugün piyasada en iyi performans gösteren 10 altcoin arasına girdi.

blank

Axie Infinity de %13.1 gibi ciddi bir yükseliş kaydetti ve 92.9 dolar değerine yaklaştı. Litecoin ise dün yaşadığı yükselişin ardından bugün ise sınırlı hareket sergiledi ve yalnızca %0.7 yükseldi. Analizci Anushmita Samal söz konusu altcoinlerin fiyatını değerlendirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Litecoin (LTC)

Litecoin kısa bir süre önce son birkaç ayın zirvesine tırmandı. Bu yazının yazıldığı anlarda LTC fiyatı %0.7 yükseliş yaşamasının ardından 217.40 dolardan işlem görüyor. Analizciye göre altcoin fiyatı yükseliş trendini sürdürebilirse hemen yukarısındaki direnç noktası olan 218.77 doları aşabilir.

Analizciye göre teknik göstergeler altcoin için boğa lehine gözüküyor. RSI değeri 75’in üzerine çıkarak aşırı alış bölgesine giriş yaptı. Buna bağlı olarak CMF değeri de sermaye akışlarının pozitif olmasıyla beraber boğa bölgesinde seyrediyor.

Analizciye göre olumsuz bir durumda ise, LTC’nin ilk desteği 194.13 dolarda, bunun altına bir düşüş durumunda ise diğer desteği son iki haftanın dip noktası olan 160.58 dolarda yer alıyor.

Polygon (MATIC)

MATIC fiyatı son 24 saatte %21.8 yükseldi ve bu yazının yazıldığı anlarda 1.72 dolardan işlem görüyor. Mevcut seviyesine tırmanmasıyla beraber altcoin son üç ayın zirvesine yerleşmiş oldu. MATIC fiyatı yükseliş trendini sürdürürse analizciye göre 1.78 dolar seviyesi aşılabilir ve 1.87 dolardaki direnç noktasına bir yol açılabilir.

Fiyatta bir gerileme durumunda ise analizci, ilk destek noktalarının 1.70 dolar ve bunun ardından 1.53 dolarda bulunduğunu belirtiyor. Bu bölgeden de bir düşüş olması durumunda ise analizciye göre fiyat 1.38 dolar ve 1.28 dolar seviyelerinde direnebilir.

İlgili Haber:  Aave (AAVE), Chainlink (LINK) ve Litecoin (LTC) Fiyat Analizi

Axie Infinity (AXS)

AXS fiyatı 24 saat içerisinde %13.1 yükseliş kaydetti ve bu yazının yazıldığı anlarda 84.32 dolardan işlem görüyor. Analizciye göre yükseliş trendinin devam etmesi durumunda token fiyatı, kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekoru olan 92.92 doları tekrardan ziyaret edebilir. Analizci, bu değerin de aşılması durumunda AXS fiyatının psikolojik bir baraj olan 95 doları hedefleyebileceğini düşünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend