27 Mayıs 2022, Cuma
21.5 C
İstanbul

Litecoin (LTC), MATIC, Axie Infinity (AXS) Fiyat Analizi – 6 Eylül

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 7 ay önce

Binance indirim kodu

Bazı altcoinlerin yatay hareket sergilemesi ile ve bazılarının ise büyük yükselişler kaydetmesi ile birlikte kripto para piyasası için karışık bir gün oldu. MATIC fiyatı, %21.8’lik rallisi ve son ayların zirvesine ulaşmasıyla beraber bugün piyasada en iyi performans gösteren 10 altcoin arasına girdi.

Binance indirim kodu

Axie Infinity de %13.1 gibi ciddi bir yükseliş kaydetti ve 92.9 dolar değerine yaklaştı. Litecoin ise dün yaşadığı yükselişin ardından bugün ise sınırlı hareket sergiledi ve yalnızca %0.7 yükseldi. Analizci Anushmita Samal söz konusu altcoinlerin fiyatını değerlendirdi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Litecoin (LTC)

Litecoin kısa bir süre önce son birkaç ayın zirvesine tırmandı. Bu yazının yazıldığı anlarda LTC fiyatı %0.7 yükseliş yaşamasının ardından 217.40 dolardan işlem görüyor. Analizciye göre altcoin fiyatı yükseliş trendini sürdürebilirse hemen yukarısındaki direnç noktası olan 218.77 doları aşabilir.

Analizciye göre teknik göstergeler altcoin için boğa lehine gözüküyor. RSI değeri 75’in üzerine çıkarak aşırı alış bölgesine giriş yaptı. Buna bağlı olarak CMF değeri de sermaye akışlarının pozitif olmasıyla beraber boğa bölgesinde seyrediyor.

Analizciye göre olumsuz bir durumda ise, LTC’nin ilk desteği 194.13 dolarda, bunun altına bir düşüş durumunda ise diğer desteği son iki haftanın dip noktası olan 160.58 dolarda yer alıyor.

Polygon (MATIC)

MATIC fiyatı son 24 saatte %21.8 yükseldi ve bu yazının yazıldığı anlarda 1.72 dolardan işlem görüyor. Mevcut seviyesine tırmanmasıyla beraber altcoin son üç ayın zirvesine yerleşmiş oldu. MATIC fiyatı yükseliş trendini sürdürürse analizciye göre 1.78 dolar seviyesi aşılabilir ve 1.87 dolardaki direnç noktasına bir yol açılabilir.

Fiyatta bir gerileme durumunda ise analizci, ilk destek noktalarının 1.70 dolar ve bunun ardından 1.53 dolarda bulunduğunu belirtiyor. Bu bölgeden de bir düşüş olması durumunda ise analizciye göre fiyat 1.38 dolar ve 1.28 dolar seviyelerinde direnebilir.

İlgili Haber:  XRP, Dogecoin ve Polkadot Fiyat Analizi: Analiste Göre Kritik Destekler ve Dirençler - 24 Haziran

Axie Infinity (AXS)

AXS fiyatı 24 saat içerisinde %13.1 yükseliş kaydetti ve bu yazının yazıldığı anlarda 84.32 dolardan işlem görüyor. Analizciye göre yükseliş trendinin devam etmesi durumunda token fiyatı, kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekoru olan 92.92 doları tekrardan ziyaret edebilir. Analizci, bu değerin de aşılması durumunda AXS fiyatının psikolojik bir baraj olan 95 doları hedefleyebileceğini düşünüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar