8 Ağustos 2022, Pazartesi
24.7 C
İstanbul

Loot Geliştiricisi, 1.3 Milyon Loot NFT’sini Daha Ücretsiz Dağıtıyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 11 ay önce

Binance indirim kodu

Orijinal Loot “airdrop”una katılamadınız mı? Şimdi tekrar bir şansınız var…

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Loot geliştiricisi Dom Hofmann, bugün 1.3 milyon yeni Loot NFT’si üretildiğini açıkladı.
  • Açıklamanın ardından orijinal Loot NFT’lerinin fiyatı düşmeye başladı.

Sadece 2400 hesap, henüz icat edilmemiş bir video oyununun “hazinelerini” temsil eden ve bilgisayar tarafından oluşturulan metin görüntülerini içeren NFT koleksiyonu Loot’un orijinal airdropundan yararlanabildi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Loot NFT Nedir?

Bu şanslı azınlık son derece zenginleşirken, seçkin online kulüplerde ağ kurarken ve Loot topluluğunun onlar için ürettiği RPG video oyununu oynamaya hazırlanırken; diğerleri ise bunu kıskançlıkla izlemek zorunda kaldı.

İnsanların biraz dışlanmış hissettiklerini tespit eden proje geliştiricisi Dom Hofmann ise bugün daha fazla Loot NFT’si yayınladı.

Orijinal koleksiyon 7.778 NFT ile sınırlı iken; bugün artık 1.316.005 tane ek Loot NFT’si de var. Hofmann, bu yeni NFT’lere “TemporalLoot” adını verdi; ancak topluluk “More Loot” olarak isimlendirmeyi tercih ediyor.

“More Loot”

More Loot’un dinamik bir kaynağı var; yeni NFT’ler, Ethereum blok oranının onda biri oranında artıyor. Hoffman, her yıl yaklaşık 250.000 More Loot NFT’sinin üretilebileceğini belirtiyor.

Loot’un yerel kripto parası olarak hizmet veren ERC-20 tokeni AGLD’yi geliştiren Will Papper konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Topluluk, Loot, More Loot veya her ikisinin de gelecekteki $AGLD talep sezonları için uygun olup olmadığına karar verebilir. Bu talepler için, $AGLD sahiplerinden oluşan topluluğumuzu genişletmeyi hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Hoffman’ın More Loot’u yayınlamasından sonra bir saat içinde, orijinal Loot’un taban fiyatı 11 ETH’den 8.8 ETH’ye geriledi.

Bir Loot sahibi, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, Loot’un fiyatının düşmeye devam edeceğinden endişe ettiklerini ve Loot’larını 8.2 ETH’ye sattıklarını söyledi.

İlgili Haber:  Ünlü Girişimci Gary Vaynerchuk, 1.26 Milyon Dolarlık NFT Satışı Gerçekleştirdi

Yine de More Loot’un, orijinal Loot kadar değerli olması pek olası görünmüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar