30 Eylül 2022, Cuma
27.9 C
İstanbul

MANA Fiyatı %13 Yükseldi! Samsung, Decentraland’da Bir Metaverse Mağazası Açtı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Elektronik devi Samsung, amiral gemisi 837 mağazasının sanal bir kopyası olan 837X’i metaverse platformu Decentraland’da kullanıma açtı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Metaverse oyunu Decentraland’in yerel tokeni MANA son 24 saatte %13 oranında değer kazandı ve 3.25 Dolar fiyatına ulaştı.
  • Fiyat artışına katkı sunan temel etken olarak; elektronik devi Samsung, Decentraland’da bir sanal mağaza açarak metaverse alanına dahil olduğunu duyurdu.

Elektronik devi Samsung, Decentraland’da bir sanal mağaza açarak metaverse alanına dahil oldu. Haberin ardından Decentraland’ın yerel tokeni MANA fiyatı son 24 saatte %13 oranında yükseldi.

Binance indirim kodu

Samsung, Decentraland’de Metaverse Mağazası Açtı

Samsung’un New York’taki amiral gemisi 837 mağazasından adını alan Samsung 837X sanal mağazası bugünden itibaren sınırlı bir süre için metaverse’de hizmete açılacak.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Decentraland kullanıcıları, bir “deneyimsel oyun alanını” keşfetmeye ve görevleri tamamlayarak NFT ödülleri kazanmaya gidebilirler.

Samsung Electronics America’da Kurumsal Pazarlama ve İletişimden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Michelle Crossan-Matos konu ile ilgili basın açıklamasında, “Metaverse, başka türlü gerçekleşemeyecek benzersiz sanal deneyimler yaratmak için fiziksel ve mekansal sınırları aşmamızı sağlıyor.” ifadelerini kullandı.

Decentraland’daki lansmanından sonra şirket, 837X’i diğer metaverse platformlarına da eklemeyi planlıyor.

MANA Fiyatında %13 Artış

Öte yandan söz konusu duyurunun ardından Decentraland’in yerel tokeni MANA fiyatı da son 24 saatte önemli bir artış yaşıyor. Kripto para piyasasının büyük bölümü son günlerde ciddi değer kaybederken MANA geçtiğimiz gün yaklaşık %13 oranında yükseldi. CoinMarketCap verilerine göre tokenin fiyatı şu dakikalarda 3.25 Dolar seviyesinden işlem görüyor.

Aynı süreçte lider kripto para Bitcoin (BTC) ise 42.000 Dolar seviyesine kadar geriledi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar