1 Ekim 2022, Cumartesi
22.6 C
İstanbul

Mark Cuban Destekli NFT Pazaryeri Nifty’s, Finansman Turunda 10 Milyon Dolar Topladı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

NFT sosyal medya platformu Nifty’s, LeBron James’in de yer aldığı ücretsiz kripto koleksiyonları dağıtıyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • NFT pazar yeri Nifty’s artık resmi “Space Jam” koleksiyonlarıyla yayında.
  • Nifty’s, ayrıca Coinbase Ventures ve Dapper Labs gibi önde gelen yatırımcıların da dahil olduğu bir finansman turunda 10 milyon Dolar topladı.

NFT (değiştirilemeyen token) kripto koleksiyonları için sosyal bir pazar yeri olan Nifty’s, bugün “Space Jam: A New Legacy” filmine dayanan bir dizi NFT’yi piyasayı sürdü. Platform, ayrıca, düzenlediği finansman turunda 10 milyon Dolarlık bir gelir elde etti.

Binance indirim kodu

Nifty’s, Milyarder Yatırımcı Mark Cuban Tarafından Destekleniyor

Platform kendini ilk olarak Mart ayında Dallas Mavericks sahibi ve NFT meraklısı milyarder yatırımcı Mark Cuban’ın desteğiyle duyurdu. Bu arada Nifty’s’in, Gemini’nin sahip olduğu NFT pazarı Nifty Gateway ile hiçbir bağlantısı yoktur.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

“Space Jam: A New Legacy”, Mart ayındaki “Godzilla vs. Kong”un ardından, beraberinde NFT koleksiyonuyla vizyona giren ilk büyük filmlerden biri olacak. Nifty’s, site ziyaretçilerine ücretsiz “Space Jam” NFT’leri sunacağını belirtti.

Warner Bros.’un Global Markalar Başkanı Pam Lifford konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “İzleyicilerimizin en sevdikleri karakterlerle etkileşim kurması, diğer hayranlarla iletişime geçmesi ve ekran haricinde de filmlerimiz keyfini çıkarması için bu yeni yolda Nifty’s ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

“Space Jam” NFT’leri, gaz ücretlerini ve çevresel etkiyi en aza indirmek için koleksiyonlarını bir Ethereum yan zincirinde basan yeni NFT stüdyosu Palm ile işbirliği içinde oluşturuldu. Bugünkü duyurusunda Palm, “sınırlı bir süre” için NFT basma ücretlerini karşılayacağını; bu nedenle de ücretsiz “Space Jam” NFT’lerinin Nifty kullanıcıları için ek bir maliyeti olmayacağını belirtti.

İlgili Haber:  Dogecoin, Son 24 Saatte %12 Değer Kazandı: Influencer Etkisi mi?

Nifty’s Finansman Turunda 10 Milyon Dolar Topladı

Nifty’s, tam site lansmanının yanı sıra Coinbase Ventures, NBA Top Shot yapımcısı Dapper Labs, Samsung Next, Topps ve Polaroid gibi önde gelen yeni yatırımcıların da yer aldığı bir finansman turunda 10 milyon Dolarlık bir başlangıç fonu toplamayı başardı. Turun ek yatırımcıları arasında, Quiet Capital, Forerunner Ventures, A&T Capital ve BBTV Holdings de yer alıyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar