1 Ekim 2022, Cumartesi
22.6 C
İstanbul

Mark Cuban, Ethereum Cüzdanındaki Miktarı Açıkladı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Mark Cuban, Dallas Mavericks’in sahibi, Shark Tank yatırım programında düzenli olarak yer alan ve net serveti 4 milyar Doların üzerinde olan bir yatırımcı. Peki, Cuban’ın ne kadar kripto parası var?

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Mark Cuban, net serveti 4 milyar Doların üzerinde olan bir yatırımcı.
  • Cuban, Twitter profili üzerinden paylaştığı bir videoda Ethereum’da kendi payını aldığını açıkladı.
  • Milyarder yatırımcı, bu ayın başlarında, Bitcoin’e de fazlasıyla yatırım yaptığını duyurmuştu.

Herkesin gerçekten bilmek istediği şey şu: Mark Cuban, ne tür bir kripto paraya sahip?

Binance indirim kodu

CoinGecko listelerinin altını çizdiği gibi son dönemde Ethereum tabanlı DeFi tokenleri yükselişini hızla devam ettiriyor. Cuban da bugün Twitter’da şöyle yazdı: “Kesinlikle kendi payımı aldım.”

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Video NFT Olarak Satışta

Bu açıklama Cuban’ın Twitter’da Mavericks kıyafetiyle dans ettiği bir klip içerisinde yer aldı. Söz konusu klip, blockchaindeki dijital koleksiyon parçaları olan fungible tokenler (NFT’ler) için bir pazar yeri olarak tanımlanabilecek Rarible’dan satın alınabilir.

Mark Cuban’ın profilinde, The Block’un Araştırma Başkanı Steven Zheng’in araştırmaları sayesinde keşfedilen ve başka bir cüzdan tarafından finanse edilen bir genel adres bulunuyor.

Cüzdan, toplu olarak bir ETH’nin yarısından biraz fazlası değerinde olan OPEN Governance Token, HYVE ve MASQ gibi ERC20 tokenlerini içeriyor.

Cuban, Bu Ayın Başlarında Daha Fazla Bitcoin Yatırımı Yaptığını Açıklamıştı

Cuban’ın kripto para piyasasına ve özellikle Ethereum’a doğru kayması ise devam ediyor. Nisan 2020’de milyarder yatırımcı, Bitcoin’de yalnızca 130 Dolara sahip olduğunu söylemişti. Ancak bu ayın başlarında, çok daha fazla yatırım yaptığını ve bu yatırımlarının Coinbase’de yer aldığını açıklamıştı.

Elbette HYVE ve MASQ, Coinbase’de listelenecek bir kaşeye sahip değil.

İlgili Haber:  Ethereum 2020'de Yeni Bir Rekor Kırdı

Ancak yarına kadar hepsi muhtemelen GameStop hisselerinden daha değerli olacak…

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar