5 Ağustos 2022, Cuma
24.6 C
İstanbul

Mark Cuban’ın NBA Takımı Dallas Mavericks, Kripto Şirketi Voyager ile 5 Yıllık Ortaklık Anlaşması İmzaladı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto ticaret firması Voyager Digital, Mark Cuban’ın NBA takımı Dallas Mavericks ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Kripto şirketi Voyager Digital, NBA takımı Dallas Mavericks ile ortaklık kurdu.
  • Anlaşmanın bir parçası olarak, her iki taraf da kitleleri kripto para hakkında eğitmek için çalışacak.

Kripto para ticareti komisyoncusu Voyager Digital, NBA takımı Dallas Mavericks ile beş yıllık bir ortaklık anlaşması imzaladı.

Binance indirim kodu

Dallas Mavericks ve Voyager Ortaklığı

Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, “Mavs, Voyager’ı Dallas Mavericks ailesine davet etmekten gurur duyuyor.” açıklamasını yaptı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Cuban, ayrıca, “Kripto varlıkları ve uygulamaları, finans alanını temelden değiştiriyor. Voyager ile ortaklığımızın, Mavs ve NBA hayranlarının Voyager hakkında daha fazla bilgi edinmelerine ve geleneksel finansal uygulamalardan ziyade Voyagers platformundan nasıl daha fazla kazanabileceklerini öğrenmelerine olanak sağlayacağına inanıyoruz,” diye ekledi.

Anlaşmanın bir parçası olarak Voyager ve Dallas Mavericks, kripto parayı daha geniş bir kitle için erişilebilir hale getirmeyi amaçlayacak.

Ortaklık, Mavs NBA 2K League takımının resmi oyun ve etkinlik mekanı olan Mavs Gaming Hub’ın isim haklarını da içeriyor. Basın açıklamasına göre bu konu ile ilgili ayrıntılar daha sonraki bir tarihte açıklanacak.

“Kripto Para = Finansal Özgürlük”

Mark Cuban’ın ortaklık konusundaki coşkusu, Voyager CEO’su ve kurucu ortağı Steve Erhlich tarafından da paylaşıldı.

Erhclich konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bu ortaklık, bize dünyanın her yerinden insanları günlük yaşamlarında kripto para kullanmanın yolları konusunda eğitme fırsatı veriyor. İnsanların gerçek finansal özgürlüğü elde etmek için servetlerini büyütmenin alternatif yollarını öğrenmelerine ve kripto para yoluyla nesiller arası servet inşa etmelerine yardımcı olmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Dallas Mavericks konu ile ilgili bugün daha detaylı bir basın toplantısı düzenleyeceğini de ekledi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar