27 Mayıs 2022, Cuma
27.6 C
İstanbul

Marvel, Spider-Man NFT Koleksiyonunu Yayınlıyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Marvel, her biri 40 ila 400 Dolar arasında fiyatlandırılan ilk resmi NFT koleksiyonunu duyurdu.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Marvel’in ilk resmi NFT koleksiyon ürünleri bu ay VeVe pazarında piyasaya sürülecek.
  • Spider-Man NFT’leri hafta sonu piyasaya sürülecek ve her biri 40 ila 400 Dolar arasında fiyatlandırılacak.
  • Marvel’in diğer NFT koleksiyonları ise Ağustos ayında yayınlanacak.

Bugün Marvel ve VeVe, Spider-Man NFT koleksiyonunun 7 Ağustos Cumartesi gününden itibaren satın alınabileceğini duyurdu. Örümcek Adam NFT’lerinin fiyatı 40 ila 400 Dolar arasında değişecek.

Binance indirim kodu

Spider Man NFT Koleksiyonu

Diğer birçok VeVe koleksiyonunda olduğu gibi, Spider-Man NFT’leri de tüm açılardan görüntülenebilen ve kullanıcıların kendi özelleştirilebilir sanal showroom’larında sergilenebilen 3 boyutlu “dijital heykellerden” oluşuyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Örümcek Adam bu işbirliği kapsamında yayınlanan ilk NFT koleksiyonu olacak. Marvel, Ağustos ayı içinde diğer NFT koleksiyonlarını da piyasaya sürmeyi planlıyor. Ayın ilerleyen günlerinde, firmanın Human Torch ve Sub-Mariner’i tanıtan orijinal 1939 çizgi romanı “Marvel Comics #1″in beş farklı kapağı NFT olarak sunacak.

VeVe, ayrıca, “Marvel Mightys” dijital figürleri şeklinde bir Captain America NFT koleksiyonunu da piyasaya sürecek. Koleksiyon, Steve Rogers, Sam Wilson, Bucky Barnes, John F. Walker ve Red Skull karakterlerini içerecek.

NFT Piyasasındaki Patlama

VeVe koleksiyonları, Marvel Entertainment ile ortaklaşa oluşturulan ilk resmi NFT’ler olsa da; ilginç bir şekilde, Marvel karakterlerini içeren ilk lisanslı NFT’ler değildir. 2018 yılında 20th Century Fox, Marvel karakterlerini içeren ancak bir Marvel Studios yapımı olmayan filmi Deadpool 2’ye dayanan NFT dijital posterlerini yayınlamıştı.

Öte yandan NFT piyasası asıl patlamasını 2021 yılında yaşadı. NBA Top Shot’un başarısı, NFT piyasasındaki sanat eseri satışları, Axie Infinity ve Sandbox gibi NFT oyunlarının yükselişi, bu patlamayı tetikleyen temel faktörler oldu. NFT piyasası yaz ayları başlarken biraz durgunlaşsa da son birkaç haftadır net bir şekilde yeniden hareketlenmeye başladı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar