30 Kasım 2022, Çarşamba
12.6 C
İstanbul

MATIC, Terra (LUNA), Algorand (ALGO) – Altcoin Fiyat Analizi – 6 Ekim

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para piyasasında bugün karışık fiyat hareketliliğinin yaşandığı bir tablo izlendi. Bazı altcoinler grafiklerinde yükseliş gösterirken bazıları ise son 24 saat içerisinde değer kaybı yaşadı.

Binance indirim kodu

MATIC ve Algorand yükseliş yaşarken LUNA ise değer kaybetti. MATIC alış baskısında bir toparlanma gördü. Algorand ise ufak bir iyileşme ile birlikte büyük oranda yatay seyretti. Son olarak Terra ise %5.7 değer kaybederek analiste göre en yakın destek noktasına yakın bir yerden işlem gördü. Analist Anushmita Samal, söz konusu kripto paraları değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki MATIC analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Polygon (MATIC)

MATIC fiyatı son 24 saatte %2.7 değer kazandı ve bu yazının yazıldığı anlarda 1.31 dolardan işlem gördü. Altcoinin toparlanması, alış baskısının piyasaya geri dönmesinin ardından gerçekleşti. Analiste göre MATIC için en yakın direnç noktaları 1.42 dolar ve 1.54 dolar seviyelerinde bulunuyor. Analist, diğer bir direnç noktasının ise 1.74 dolarda yer aldığını düşünüyor.

MATIC için bir düşüş senaryosu durumunda ise kripto paranın fiyatı alış baskısının tekrar kaybedebilir. Samal’a göre MATIC için en yakın destek noktaları 1.29 dolar ve 1.05 dolar civarında bulunuyor.

Terra (LUNA)

Terra fiyatı son 24 saatte %5.7 değer kaybetti ve bu yazının yazıldığı anlarda 45.67 dolardan işlem gördü. Analiste göre altcoin için en yakın destek noktası 45.38 dolar civarında bulunuyor. Samal, buradan bir düşüş olamsı durumunda ise 43.46 dolar ve 38.27 doların destek görevi görebileceğini düşünüyor. Analiste göre Terra fiyatı halen 20-SMA değerinin üzerinde seyretmesiyle birlikte kripto para için fiyat momentumu halen alıcılar lehine gözüküyor.

Analist, alış baskısının boğa lehine olmayı sürdürmesi durumunda ise Terra fiyatının bir geri dönüş yaşayabileceğini düşünüyor. Samal’a göre böyle bir senaryoda Terra için direnç noktası 49.70 dolar olabilir.

İlgili Haber:  Analist: "2022 Yılında Dogecoin ve Shiba Inu Düşüş Sergileyebilir Ancak Bu Coinler..."

Algorand (ALGO)

Algorand bu yazının yazıldığı anlarda 2.01 dolar civarında seyretti ve son 24 saat içerisinde yatay hareket yaptı. Gün içerisinde %0.7 yükselen altcoin için analiste göre direnç seviyesi 2.24 dolar civaırnda bulunurken bunun ardından ise 2.41 dolar geliyor. Analiste göre ALGO için genel bakış karmaşık görünüyor.

Samal, ALGO fiyatının yatay hareket yapmaya devam etmesi durumunda altcoinin en yakın destek noktası olan 1.93 dolara doğru düşebileceğini düşünüyor. Token için ek destek noktaları ise analiste göre 1.71 dolar ve 1.51 dolarda yer alıyor.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar