25 Ocak 2022, Salı
-0.2 C
İstanbul

Metaverse Tokenleri Büyümeye Devam Ediyor: SAND, Son 1 Haftada %75’lik Fiyat Artışı Yaşadı!

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

The Sandbox’un yerel kripto parası SAND, şu anda rakip metaverse tokeni Decentraland’den (MANA) daha iyi bir performans gösteriyor

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Popüler metaverse tokeni SAND, son 7 gün içinde %75 değer kazandı ve bugün itibariyle 35. en büyük kripto para konumuna yükseldi.
  • SAND fiyatı, bu yılın başında 0.04 Dolar seviyesinde idi; token, bugün ise 6.90 Dolar fiyatından işlem görüyor.

CoinMarketCap verilerine göre popüler metaverse tokeni SAND, son 7 gün içinde %75 değer kazandı ve bugün itibariyle 35. en büyük kripto para konumuna yükseldi.

Binance indirim kodu

SAND Fiyatı Bir Haftada %75 Arttı!

SAND, The Sandbox adını taşıyan yakında çıkacak bir açık dünya blok zinciri oyununun yardımcı program tokenidir. SAND fiyatı son 1 ayda oldukça olumlu bir performans sergiledi; hatta geçen hafta kripto para piyasası genelinde yaşanan sert çöküşten de en az yara alarak çıkan kripto paralardan biri oldu.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Buna ek olarak geçtiğimiz Salı günü ünlü spor giyim markası Adidas, The Sandbox ile ortaklık kurduğunu ve hatta oyunun sanal dünyasından bir arsa satın aldığını duyurdu. Küresel ölçekte popüler bir firma ile kurulan ortaklık da SAND’in fiyat artışına olumlu katkı sağladı.

SAND fiyatı, bu yılın başında 0.04 Dolar seviyesinde idi; token, bugün ise 6.90 Dolar fiyatından işlem görüyor. Bu, SAND için yılın başından bu yana %17000 oranında artış yaşandığı anlamına geliyor.

Önde Gelen Metaverse Tokenleri: SAND ve MANA

Öte yandan SAND fiyatı genellikle Decentraland’in MANA tokeni ile birlikte yükselir veya düşer. Metaverse oyunlarına dayanan bir başka kripto para olan MANA ise geçen yıl Şubat ayında piyasaya sürülen Decentraland adlı bir açık dünya oyununun yerel tokenidir.

İlgili Haber:  Yakında Counter-Strike Oynayarak Bitcoin Kazanabileceksiniz

Ancak bu sefer MANA ve SAND farklı yönlerde ilerliyor gibi görünüyor. Son 24 saatte MANA fiyatı %4.5 oranında düştü ve mevcut seviyesi olan 4.93 Dolara geriledi.

Son olarak The Sandbox, aylarca süren hazırlığının ve haberlerin ardından nihayet yarın kullanıcılara kapısını açacak. Görünen o ki hem metaverse hem de kripto para alanına ilgi duyan pek çok insan, The Sandbox’tan farklı sürprizler bekliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend