10 Ağustos 2022, Çarşamba
25.6 C
İstanbul

Metaverse Tokenleri Büyümeye Devam Ediyor: SAND, Son 1 Haftada %75’lik Fiyat Artışı Yaşadı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

The Sandbox’un yerel kripto parası SAND, şu anda rakip metaverse tokeni Decentraland’den (MANA) daha iyi bir performans gösteriyor

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Popüler metaverse tokeni SAND, son 7 gün içinde %75 değer kazandı ve bugün itibariyle 35. en büyük kripto para konumuna yükseldi.
  • SAND fiyatı, bu yılın başında 0.04 Dolar seviyesinde idi; token, bugün ise 6.90 Dolar fiyatından işlem görüyor.

CoinMarketCap verilerine göre popüler metaverse tokeni SAND, son 7 gün içinde %75 değer kazandı ve bugün itibariyle 35. en büyük kripto para konumuna yükseldi.

Binance indirim kodu

SAND Fiyatı Bir Haftada %75 Arttı!

SAND, The Sandbox adını taşıyan yakında çıkacak bir açık dünya blok zinciri oyununun yardımcı program tokenidir. SAND fiyatı son 1 ayda oldukça olumlu bir performans sergiledi; hatta geçen hafta kripto para piyasası genelinde yaşanan sert çöküşten de en az yara alarak çıkan kripto paralardan biri oldu.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Buna ek olarak geçtiğimiz Salı günü ünlü spor giyim markası Adidas, The Sandbox ile ortaklık kurduğunu ve hatta oyunun sanal dünyasından bir arsa satın aldığını duyurdu. Küresel ölçekte popüler bir firma ile kurulan ortaklık da SAND’in fiyat artışına olumlu katkı sağladı.

SAND fiyatı, bu yılın başında 0.04 Dolar seviyesinde idi; token, bugün ise 6.90 Dolar fiyatından işlem görüyor. Bu, SAND için yılın başından bu yana %17000 oranında artış yaşandığı anlamına geliyor.

Önde Gelen Metaverse Tokenleri: SAND ve MANA

Öte yandan SAND fiyatı genellikle Decentraland’in MANA tokeni ile birlikte yükselir veya düşer. Metaverse oyunlarına dayanan bir başka kripto para olan MANA ise geçen yıl Şubat ayında piyasaya sürülen Decentraland adlı bir açık dünya oyununun yerel tokenidir.

İlgili Haber:  Bahamalar Merkez Bankası, Dijital "Sand Doları" Piyasaya Sürecek

Ancak bu sefer MANA ve SAND farklı yönlerde ilerliyor gibi görünüyor. Son 24 saatte MANA fiyatı %4.5 oranında düştü ve mevcut seviyesi olan 4.93 Dolara geriledi.

Son olarak The Sandbox, aylarca süren hazırlığının ve haberlerin ardından nihayet yarın kullanıcılara kapısını açacak. Görünen o ki hem metaverse hem de kripto para alanına ilgi duyan pek çok insan, The Sandbox’tan farklı sürprizler bekliyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar