27 Mayıs 2022, Cuma
21.5 C
İstanbul

Metaverse Tokeni Sandbox (SAND) %26 Oranında Değer Kazandı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 7 ay önce

Binance indirim kodu

Ethereum tabanlı NFT metaverse oyunu The Sandbox’ın yerel tokeni SAND, projenin 93 milyon Dolarlık bir finansman turu gerçekleştirdiğini duyurmasının ardından %26 oranında fiyat artışı yaşadı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Ethereum tabanlı NFT metaverse oyunu The Sandbox’ın yerel tokeni SAND, projenin 93 milyon Dolarlık bir finansman turu gerçekleştirdiğini duyurmasının ardından %26 oranında fiyat artışı yaşadı.
  • CoinGecko’dan gelen veriler, SAND fiyatının son bir haftada %239 oranında arttığını gösteriyor.

The Sandbox’ın Pazartesi günü 93 milyon Dolarlık B Serisi finansman turunu tamamlamasının ardından, metaverse oyununun yerel tokeni SAND’in fiyatı son 24 saatte %26 oranında artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.33 Dolara ulaştı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

SAND, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

CoinGecko’dan gelen veriler, SAND fiyatının son bir haftada %239 oranında arttığını gösteriyor. Tokenin son bir gündeki işlem hacmi de 8.2 milyar Dolar seviyesine ulaştı.

Animoca Brands’in bir yan kuruluşu olan oyun stüdyosu Pixowl tarafından geliştirilen The Sandbox, kullanıcıların NFT’ler gibi varlıkları oluşturabileceği, paylaşabileceği ve bunlardan para kazanabileceği Ethereum tabanlı bir metaverse oyunudur.

Sandbox’ın yıl sonundan önce “alfa test sürümünün” piyasaya sürülmesi bekleniyor; ancak oyun, şimdiden 500.000 kadar kullanıcının kripto cüzdanını platforma bağladığını ve 144 milyon Dolarlık NFT satışı ürettiğini belirtiyor.

Sandbox ayrıca hip hop yıldızı Snoop Dogg, NFT projesi Bored Ape Yacht Club ve kripto borsası Binance gibi önde gelen isim ve firmalar ile ortaklıklar geliştirdi.

Metaverse Tokenleri The Sandbox’ın Fiyat Artışını Takip Ediyor

SAND, fiyat artışından yararlanan metaverse ile ilgili tek kripto para değil.

Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir açık dünya RPG macera oyununun yerel tokeni olan Illuvium (ILV) da son 24 saatte %16.4 oranında artışla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.201 Dolar fiyatına ulaştı.

İlgili Haber:  Bitcoin ETF’lerin Ardından Şimdi de Metaverse ETF’ler Başlatılıyor: Metaverse Piyasasını Neler Bekliyor?

Popüler video oyunu Decentraland’ı destekleyen MANA tokeni son 24 saatte %8.7 oranında düşmesine rağmen; hafta genelinde %280 oranında değer kazandı.

Son olarak, bu alanla ilgili en iyi tokenlerin fiyatını izleyen bir endeks fonu olan Metaverse Endeks, geçtiğimiz bir gün içinde %11.7 ve geçen hafta genelinde %70 oranında değer artış yaşadı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar