9.8 C
İstanbul
5 Aralık 2021, Pazar

Metaverse’deki Sanal Arsa Satışları Polkadot Ekosistemine Geliyor!

Önemli Gelişmeler

Polkadot ekosistemindeki kullanıcılar önümüzdeki haftadan itibaren Polkastarter sayesinde “sanal arsa” sahibi olabilecek.

blank

Polkadot’un yeni projelerin hayata geçmesine imkan sağladığı launchpad platformu Polkastarter dün sanal arsa satışları sunmaya başlayacağını duyurdu.

blank

Şirketin duyurusuna göre, ilk NFT metaverse arazi satışı önümüzdeki hafta Polkastarter’da gerçekleşecek ve kullanıcıların en iyi metaverse projelerinden gayrimenkul almalarını sağlayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Sanal arsa satın almak artık token almak kadar kolay

Her ikisi de geçen yıl içinde yaşanan inanılmaz popülerlik artışı göz önüne alındığında, NFT ve metaverse ekosistemlerinin bir noktada yollarının kesişmesi kaçınılmazdı. Polkadot’un launchpad platformu olan Polkastarter, bu kervana ilk katılanlar arasında yer aldı ve kullanıcılara endüstrinin metaverse olarak adlandırdığı şeye katılmaları için kolay ve akıcı bir yol sunuyor.

Aralık ayından itibaren Polkastarter, kullanıcıların en popüler metaverse projelerinden bazılarından sanal gayrimenkul satın almalarını sağlayan NFT Metaverse arsa satışlarını başlatacak. Bunlar, kullanıcıların bireysel arsa veya arazi paketleri satın alabilecekleri ChainGuardians, Highstreet, Wider World ve Realm gibi sanal dünyaları içerecek.

Şirketin duyurusuna göre, bu arsa satışları tıpkı Polkastarter’daki standart token satışları gibi olacak. Kullanıcılar zaten aşina oldukları basit ve kullanımı kolay bir arayüz aracılığıyla istedikleri arsaları satın alabilecekler.

Duyuruda “ChainGuardians, Highstreet, Wilder World veya Realm gibi sanal dünyalarda insanlar dolaşabilecek, yeni arkadaşlarla tanışabilecek, binaları ziyaret edebilecek ve hatta etkinliklere katılabilecek. Ve tıpkı gerçek dünya gibi, arsa ve gayrımenkuller de metaverse’de son derece önemli bir rol oynuyor. Konum ne kadar iyi olursa, arsa o kadar pahalı olacak, bu nedenle bu arazi satışlarına erken girmek çok önemlidir” dendi.

Platformda gerçekleşecek ilk sanal arsa satışının kesin tarihi, etkinliğe katılan projelerin isimleriyle birlikte önümüzdeki günlerde açıklanacak.

İlgili Haber:  Axie Infinity’deki Bir Sanal Arsa 2.48 Milyon Dolarlık Rekor Fiyata Satıldı!

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend