1 Temmuz 2022, Cuma
26.7 C
İstanbul

Metaverse’deki Sanal Arsa Satışları Polkadot Ekosistemine Geliyor!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Polkadot ekosistemindeki kullanıcılar önümüzdeki haftadan itibaren Polkastarter sayesinde “sanal arsa” sahibi olabilecek.

Binance indirim kodu

Polkadot’un yeni projelerin hayata geçmesine imkan sağladığı launchpad platformu Polkastarter dün sanal arsa satışları sunmaya başlayacağını duyurdu.

Binance indirim kodu

Şirketin duyurusuna göre, ilk NFT metaverse arazi satışı önümüzdeki hafta Polkastarter’da gerçekleşecek ve kullanıcıların en iyi metaverse projelerinden gayrimenkul almalarını sağlayacak.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Sanal arsa satın almak artık token almak kadar kolay

Her ikisi de geçen yıl içinde yaşanan inanılmaz popülerlik artışı göz önüne alındığında, NFT ve metaverse ekosistemlerinin bir noktada yollarının kesişmesi kaçınılmazdı. Polkadot’un launchpad platformu olan Polkastarter, bu kervana ilk katılanlar arasında yer aldı ve kullanıcılara endüstrinin metaverse olarak adlandırdığı şeye katılmaları için kolay ve akıcı bir yol sunuyor.

Aralık ayından itibaren Polkastarter, kullanıcıların en popüler metaverse projelerinden bazılarından sanal gayrimenkul satın almalarını sağlayan NFT Metaverse arsa satışlarını başlatacak. Bunlar, kullanıcıların bireysel arsa veya arazi paketleri satın alabilecekleri ChainGuardians, Highstreet, Wider World ve Realm gibi sanal dünyaları içerecek.

Şirketin duyurusuna göre, bu arsa satışları tıpkı Polkastarter’daki standart token satışları gibi olacak. Kullanıcılar zaten aşina oldukları basit ve kullanımı kolay bir arayüz aracılığıyla istedikleri arsaları satın alabilecekler.

Duyuruda “ChainGuardians, Highstreet, Wilder World veya Realm gibi sanal dünyalarda insanlar dolaşabilecek, yeni arkadaşlarla tanışabilecek, binaları ziyaret edebilecek ve hatta etkinliklere katılabilecek. Ve tıpkı gerçek dünya gibi, arsa ve gayrımenkuller de metaverse’de son derece önemli bir rol oynuyor. Konum ne kadar iyi olursa, arsa o kadar pahalı olacak, bu nedenle bu arazi satışlarına erken girmek çok önemlidir” dendi.

Platformda gerçekleşecek ilk sanal arsa satışının kesin tarihi, etkinliğe katılan projelerin isimleriyle birlikte önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar