1 Ekim 2022, Cumartesi
20.6 C
İstanbul

Miami, Dünyanın Kripto Başkenti Olacak

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 2 sene önce

Binance indirim kodu

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, Balmy Miami’de kripto para odaklı bir sohbet için Gemini yöneticileri Cameron ve Tyler Winklevoss ile bir araya geldi.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, kripto para girişimcileri Cameron ve Tyler Winklevoss ile bir video röportajı yayınladı.
  • Üçlü, Bitcoin düzenleme ve kripto endüstrisinin geleceğini tartıştı.
  • Bu, Suarez’in Miami’deki kripto yeniliklerini keşfetme çabasının bir parçası olarak görülüyor.

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, geçtiğimiz hafta sonu Cameron ve Tyler Winklevoss ile kripto para ve blockchain teknolojisinin geleceği hakkında geniş kapsamlı bir görüşme gerçekleştirdi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Başkanın Amacı Miami’yi Gezegenin En Rekabetçi Kripto Para Kenti Yapmak

Winklevoss ikizleri, bir kripto para borsası ve sorumlusu haline gelen Gemini’yi 2014 yılında New York’ta kurdu. Belediye başkanı ile sohbeti, kripto para hakkındaki müjdeleri yaymak için bir şans olarak kullandılar.

Suarez, amacının Miami’yi “gezegendeki en rekabetçi kripto para kenti” yapmak olduğunu söyledi.

Başkan, Miami’yi teknolojide inovasyon için potansiyel bir başkent olarak tanıtmakla ilgileniyor. Yaptığı açıklamada, “Biz her zaman bir finans merkezi olarak biliniyorduk. Finansal bankacılık başkenti burada. Kriptoyu da buna entegre etmeliyiz. Bence bu alanda New York’tan biraz geride kaldık, ancak hızlı bir şekilde harekete geçebiliriz.” ifadelerini kullandı.

Suarez Son Haftalarda Pek Çok Kripto Para Yöneticisi ile Görüştü

Suarez ayrıca emlak vergilerinden izinlerle ilgili ücretlere kadar insanların şehirdeki ücretlerini ödemek için kripto para kullanmalarına izin verme arayışında olduğunu belirtti.

Suarez, son haftalarda Twitter’da özellikle Bitcoin madencilik şirketi HASHR8’den Whit Gibbs ve blockchain şirketi Elrond’un CEO’su Beniamin Mincu gibi girişimcilerle sohbetlerde bulundu. Ayrıca Barstool Sports’un kurucusu Dave Portnoy ile de bir araya geldi.

İlgili Haber:  Fidelity, Bitcoin ETF Başvurusunda Bulundu

Suarez, çabalarıyla ilgili yeni bir Bloomberg makalesine yanıt olarak bugün tweet attı ve “Vizyonumuzu paylaşan herkesin buraya gelip kendi yatırımlarını inşa etmesini istiyoruz. Ama biz Silikon Vadisi veya bir sonraki New York olmayacağız… Biz Miami’yiz ve bunu unutmayacağız.” dedi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar