Son güncelleme: 2 sene önce

Binance indirim kodu

Teknoloji şirketi MicroStrategy için kısa bir süre önce 425 milyon dolar değerinde Bitcoin satın alan Michael Saylor, Bitcoin’e yatırım yapmanın artılarından bir kez daha bahsetti.

Binance indirim kodu

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Real Vision ile yaptığı röportajda Bitcoin’in “altından çok çok daha iyi” olduğunu söyledi. MicroStrategy şirketi bu yaz Bitcoin’e 425 milyon dolar yatırım yapmıştı.
Saylor, Bitcoin’in şu anda en güvenli olduğunu ve Microstrategy’nin bu kripto para birimini gerekirse 100 yıl boyunca tutacağını söyledi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, gerekirse şirketinin Bitcoin’i 100 yıl boyunca tutacağını söyledi. Bu konuda daha fazla detayı şu haberimizde bulabilirsiniz.

Finans haber kaynağı Real Vision ile yaptığı röportajda, MicroStrategy iş zekası firmasının multimilyoner patronu, Bitcoin’e yatırım yaparken, her seferinde yeterince yatırım yapmadıklarından endişe duyduğunu söyledi.

Bu yaz şirketi Bitcoin’e 425 milyon dolar yatırım yapan Saylor, izleyicilere kripto para birimini satın almaya devam ettiğini söyleyerek, Bitcoin’i “gerçekten alırsanız”, portföyün %1’ine yatırım yapmanın yeterli olmadığını belirtti.

Real Vision CEO’su Raoul Pal, “Bitcoin’i bir kez anladıktan sonra, yatırımınızın az olduğu konusunda sürekli endişe duyarsınız” dedi. “Piyasada olduğumda, her dakika üst üste Bitcoin satın alıyorum.”

“Bitcoin altından yüz kat daha iyi değilse, o halde bir milyon kat daha iyidir ve Bitcoin’e yakın olabilecek hiç bir şey yoktur.”

Saylor’ın şirketi, FOMO işlerinin büyümesinden, daha açık ifadeyle insanların kripto para birimi hakkında heyecanlandıklarında, büyük Bitcoin holdinglerinin değer kazanmasından yararlanmaya devam ediyor. Saylor, Twitter’da neredeyse her gün Bitcoin hakkında övgü dolu ifadeler kullanıyor. Hatta, Saylor’ın Twitter hesabından Bitcoin ile ilgili olmayan üç-beş paylaşım bulmak neredeyse imkansız.

İlgili Haber:  Yeni Bitcoin Satın Alımlarının Pandemiden Kaynaklandığı Ortaya Çıktı

MicroStrategy CEO’su Saylor, daha önce Bitcoin’in çökmekte olan para birimleri olan ülkelere resmen bir cankurtaran olabileceğini söylemişti.

Pal ile yaptığı röportajda, şirketinin bu yılki covid-19 finansal çöküşü nedeniyle son Bitcoin yatırımını yaptığını da sözlerine ekledi.

Saylor ve şirketin önde gelen isimleri, Bitcoin’in en iyi uzun vadeli yatırım olduğu sonucuna vardı ve varlığı “şifreli bir enerji duvarı tarafından korunan arı kovanı” olarak nitelendirdi.

Bitcoin’in fiyatı 13.000 doların üzerine çıktıkça, büyük satın alma işlemleri mantıklı görünüyor. Ancak, olur da Bitcoin’in fiyatı düşerse, bu açıklamalarının ardından Saylor, oldukça zor duruma düşecek.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?