29 Kasım 2022, Salı
12.6 C
İstanbul

Monobank Kurucu Ortağı 100.000 Dolarlık Fiyat Öngörüsüyle Bitcoin’e Yatırım Yapıyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Ukrayna’nın en büyük mobil bankası olan Monobank’ın kurucu ortağı, Bitcoin’in önümüzdeki yıl 100.000 Dolara ulaşacağını düşünüyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Ukrayna’nın en büyük mobil bankası Monobank’ın kurucu ortağı, Bitcoin’e kişisel olarak yatırım yaptığını açıkladı.
  • Monobank kurucularından Oleg Gorokhovsky, önümüzdeki yıl Bitcoin’in 100 Bin Dolar fiyatına ulaşabileceğini belirtti.
  • Gorokhovsky, herkese Bitcoin yatırımı yapmasını tavsiye ediyor.

Ukrayna’nın önde gelen mobil bankası Monobank’ın kurucu ortağı Oleg Gorokhovsky, Bitcoin’e önemli bir kişisel yatırım yaptığını açıkladı.

Binance indirim kodu

Tesla’nın 1.5 Milyar Dolarlık Bitcoin Yatırımı Yeni Bir Süreç Başlattı

Yakın tarihli bir Facebook gönderisinde Gorokhovsky, finansal tahmin yapma konusunda çoğu zaman isteksiz davrandığını belirtse de; Tesla’nın Bitcoin’e 1.5 milyar Dolar yatırım yapma haberinin bu fikrini değiştirdiğini belirtti. Gorokhovsky’ye göre, kripto para uzun vadede yeni rekorlar kırmaya devam edecek.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Monobank kurucusu için Bitcoin kişisel yatırım portföyünün önemli bir bölümünü temsil ediyor. Gorokhovsky, başkalarına da dijital varlığı satın almalarını tavsiye ediyor.

“Bitcoin Fiyatı 100.000 Doları Geçecek”

Gorokhovsky, “Bitcoin kalıcı olmak için burada. Fiyatı ile ilgili en iyimser tahminleri paylaşıyorum: Bu yıl veya önümüzdeki yıl 100.000 Doların üzerine çıkacağına inanıyorum.” diye yazdı.

Fiziksel ofisi bulunmayan ve tüm bankacılık faaliyetlerini mobil uygulamaları üzerinden yürüten Monobank, Kasım 2017’de hizmete girdi. Şirket, özellikle Ukraynalı gençler arasında hızla popülerlik kazandı.

Ağustos 2020’de, Monobank’ın kullanıcı tabanı 2.5 milyon kullanıcıya ulaştı. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre Monobank, her dakika üç yeni kullanıcı kazanıyor.

Ukrayna, Doğu Avrupa’nın en kripto dostu ülkelerinden biri olarak kabul ediliyor. Ukrayna hükümeti kısa süre önce Stellar Vakfı ile bir anlaşma imzaladı. Anlaşma kapsamında, ülkenin sanal varlıklar stratejisini birlikte geliştirmenin hedeflendiği açıklandı.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar