5 Aralık 2022, Pazartesi
10.7 C
İstanbul

NASCAR Pilotu Landon Cassill, Ödemelerini Tamamen Litecoin Olarak Alacak

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

NASCAR pilotu Landon Cassill, ödemelerini tamamen kripto para olarak almak için Voyager Digital ile ortaklık anlaşması imzaladı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • NASCAR pilotu Landon Cassill, ödemelerini tamamen kripto para olarak alacağını açıkladı.
  • Cassill, kripto para ödemeleri için Voyager Digital ile ortaklık anlaşması imzaladı.
  • NASCAR pilotu ödemelerini Litecoin olarak alacak.

NASCAR pilotu Landon Cassill, 2021 NASCAR sezonunun geri kalanı için kripto aracılık şirketi Voyager Digital ile ortaklık anlaşması imzaladığını duyurdu. 19 yarışlık sponsorluk anlaşması süresince Cassill’e tamamen kripto para olarak ödeme yapılacak.

Binance indirim kodu

Cassill, Litecoin ile Ödeme Alacak

Cassill, kripto parada ödeme alma konusunda, “Bu aşina olduğum bir şey. Kripto para ile rahatım ve neleri riske atacağımı ve faturalarımı ne kadar ödemem gerektiğini iyi bildiğimi hissediyorum…” dedi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Veri sitesi Comparably’e göre, NASCAR’daki maaşlar yılda 21.000 ABD Doları ile 500.000 ABD Doları arasında değişiyor; ortalama maaş ise 112.000 Dolar olarak belirtiliyor.

Cassill büyük bir kripto para hayranı olduğunu ve zaten bu ortaklıktan yıllar önce Voyager CEO’su Steve Ehrlich ile tanışdığını dile getirdi.

Ehrlich ise konu ile ilgili, “Landon, kripto para benimseme vizyonumuzu paylaşıyor. Birincil NASCAR sponsorluğunu tamamen kripto para ile güvence altına alan ilk şirket olmaktan gurur duyuyoruz.” açıklamalarını yaptı.

Cumartesi günü gerçekleşecek olan yarışta Cassill’in arabası bir Voyager boyasına sahip olacak; ve Voyager çalışanları da Nashville Superspeedway’deki Tennessee Lottery 250 adlı yarışta destek vermek için yer alacak.

Cassill’in kripto para girişiminde kullanacağı ana token ise Litecoin (LTC) olacak. Litecoin’in yaratıcısı Charlie Lee konu ile ilgili, “Litecoin’in (LTC), Landon Cassill’e sponsor olmak için ödeme aracı olarak kullanılması heyecan verici; ve bu, LTC’nin vizyonu ile tamamen paralel bir gelişme.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haber:  Kripto Piyasası Çöküşten Kurtulurken XRP'nin Fiyatı %16 Düştü

Kripto Para ve NASCAR

Bu yılın başlarında, ödeme uygulaması Strike CEO’su Jack Mallers, “Bitcoin Car”ın dünyanın en büyük yarışlarından biri olan 105. Indianapolis 500’de yarışacağını duyurmuştu. Mallers, Bitcoin farkındalığını geniş kitlelere yaymak için bu süreçte yarış pilotu Ed Carpenter ile birlikte çalıştı.

“Bitcoin Car”, Indy 500 yarışını kazanamadı; ancak bundan bir süre sonra, bir Bitcoin hayranı olan Bryan Cook, Bitcoin logolarıyla kaplı bir arabada “sanal bir NASCAR yarışını” kazandı.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar