27 Mayıs 2022, Cuma
21.5 C
İstanbul

NFT Pazarı OpenSea 10 Milyar Dolar Değerlemeye Ulaşıyor: Yeni Finansman Turu Hazırlığı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

NFT pazarı OpenSea, değerlemesini 10 milyar Dolara taşıyacak yeni bir finansman turuna hazırlanıyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • NFT pazarı OpenSea, değerlemesini 10 milyar Dolara taşıyacak yeni bir finansman turuna hazırlanıyor.
  • Henüz finansman turunda yer alacak yatırımcılar açıklanmadı.
  • NFT pazarının toplam işlem hacmi Kasım ayı başında 10 milyar Dolar seviyesini aştı.

OpenSea için rüya gibi bir yıl olmuş olabilir; ve bu rüya bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. The Information’dan gelen raporlar, NFT pazarının şu anda yeni bir finansman turuna hazırlandığını gösteriyor.

Binance indirim kodu

NFT Pazarı 10 Milyar Dolar Değerlemeye Ulaşacak

Haber kaynağına göre, yeni finansman turunun ardından NFT pazarının değerlemesi de 10 milyar Dolara ulaşacak. Henüz finansman turunda yer alacak yatırımcılar açıklanmadı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

OpenSea, eBay’e benzer bir online pazardır, ancak ikinci el bisikletler, Ikea kanepeleri ve mikserler yerine, NFT’lerin alıp satılmasına olanak tanır.

NFT pazarı öncelikli olarak dijital sanata odaklandığını belirtiyor. Bu anlamda Bored Ape Yacht Club, CryptoPunks ve Cool Cats gibi önde gelen NFT koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor. Bunun yanında pek çok farklı çeşitte NFT de platform üzerinde alıp satılabiliyor.

OpenSea İçin Rüya Gibi Bir Yıl

Düzenlenmesi planlanan yeni finansman turu, NFT pazarı için bu yılki 3. tur olacak.

Firma, Mart ayında Andreessen Horowitz, Naval Ravikant, Mark Cuban ve bazı diğer önde gelen isimlerin yer aldığı A Serisi finansman turunda 23 milyon Dolar gelir elde etti. Ardından Temmuz ayında düzenlenen bir diğer finansman turunda 100 milyon Dolar gelir elde eden NFT pazarı, bu sayede toplam değerlemesini de 1.5 milyar Dolara çıkardı.

Finansman turlarının yanında şirket, NFT işlem hacmi açısından da oldukça başarılı bir yıl geçirdi. NFT pazarının toplam işlem hacmi Kasım ayı başında 10 milyar Dolar seviyesini aştı. Bu değer bugün itibariyle ise 11.1 milyar Dolara ulaştı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar